• Wyprzedane ;c

Podręcznik Dungeons Dragons Monster Manual Księga Potworów 5e

238,10 zł

Monster Manual (Księga Potworów) przedstawia mrowie klasycznych stworzeń z Dungeons & Dragons, między innymi smoków, gigantów, łupieżców umysłu i obserwatorów. To prawdziwa potworna uczta dla Mistrzów Podziemi gotowych stawiać przed swoimi graczami nowe wzywania. Zawarte w księdze potwory zostały wybrane ze wspaniałej historii D&D i opisane przystępnymi statystykami oraz fascynującymi opowieściami, które pobudzą twoją wyobraźnię.

Ilość
block Wyprzedane ;c

Okładka
Twarda
Wydanie
Kolorowe
Liczba stron
352
Rozmiar
21.6 x 28.5 cm
Informacje o zamówieniu Informacje o zamówieniu

Inne produkty w kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Zainspiruj i rozerwij swoich graczy Monster Manual (Księga Potworów) przedstawia mrowie klasycznych stworzeń z Dungeons & Dragons, między innymi smoków, gigantów, łupieżców umysłu i obserwatorów. To prawdziwa potworna uczta dla Mistrzów Podziemi gotowych stawiać przed swoimi graczami nowe wzywania. Zawarte w księdze potwory zostały wybrane ze wspaniałej historii D&D i opisane przystępnymi statystykami oraz fascynującymi opowieściami, które pobudzą twoją wyobraźnię. Potwory opisane w tej książce są zebrane z wielu poprzednich edycji Dunegons & Dragons i każdy jest opisany w łatwy do zrozumienia i przejrzysty sposób.


W przewodniku znajdziesz:

  • informacje o tym, czym mogą charakteryzować się potwory w świecie D&D:
  • porady, jak dobierać wyzwania do siły drużyny bohaterów graczy:
  • wyczerpujące opisy ponad 100 przeciwników, gotowych do wykorzystania przez Mistrza Podziemi:
  • zestawienie statystyk dla względnie nieagresywnych stworzeń i bohaterów niezależnych.


 

Dungeons & Dragons to prosty, ale głęboki w swojej strukturze system, którego skumulowane w grubych podręcznikach możliwości odkrywa się stopniowo. Swoją przygodę polecamy rozpoczynać od Dungeons & Dragons: Starter Set (Zestaw Startowy), który zawiera wszystko, czego potrzebujesz , aby przez długie miesiące zapoznawać się z ogromem możliwości, jakie dają gry fabularne. W jego skład wchodzą zasady dla początkujących, kości, karty postaci oraz przygoda, która uznawana jest za jedną z najlepiej skrojonych na tę okoliczność.

Sprawdź darmowe materiały dodatkowe do tego systemu: DODATKI

Przeczytaj artykuł o tworzeniu postaci: TUTAJ

Sprawdź nasze inne oferty, mamy kostki:

Kup przed 13:00 w dzień roboczy -> nadamy dziś!