Filtruj według

Typ zestawu

Rozmiar kostek

Seria Kości

Sztuk w zestawie

Kolor dominujący

Odczytywanie liczb

Kostki K10 (0-9)

Chcesz powiększyć swoją kolekcję kostek do RPG? W naszym sklepie zrobisz to bez problemu. Sprzedajemy zarówno zestawy, jak i pojedyncze sztuki. W tej kategorii znajdziesz dziesięciościenne kości do gry. Mamy w ofercie bardzo dużo zróżnicowanych modeli, więc na pewno uda Ci się zakupić dokładnie takie, jakich potrzebujesz. 


Kostki k10 należą do jednych z najpopularniejszych akcesoriów używanych podczas gry w RPG. Są wykorzystywane w wielu systemach, między innymi Dungeons & Dragons czy w Świecie Mroku. Występują w wersjach z oznaczeniami cyfrowymi 1-10 i 0-9. Podzieliliśmy je na osobne kategorie, by ułatwić Ci dokonanie zakupów i wybranie dokładnie takich modeli, jakie Cię interesują. 

Zakupisz u nas kości dziesięciościenne w wielu wersjach kolorystycznych. Oferujemy zarówno modele jedno, jak i wielobarwne. Znajdziesz u nas także kostki transparentne oraz takie, które świecą w ciemności. Wszystkie są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, zapoznaj się ze szczegółowymi opisami zamieszczonymi na podstronach produktowych. 

Jest 62 produktów.

Pokazano 1-24 z 62 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-24 z 62 pozycji