Gumowe

Nasz sklep internetowy specjalizuje się nie tylko w sprzedaży najlepszych planszówek, ale także przydatnych akcesoriów do nich. Jednym z nieodłącznych elementów większości gier tego typu są oczywiście kości. To dzięki nim można wprowadzić losowość, między innymi dotyczącą ruchu gracza po planszy czy zdarzeń, z jakimi będzie musiał się skonfrontować.

Rzucanie kośćmi na płaskiej powierzchni bywa problematyczne. Często spadają z krawędzi np. stołu, tocząc się do zakamarków, z których trudno je wyciągnąć. Jednak najwięcej kłopotów sprawia rozgrywka w podróży, chociażby podczas jazdy pociągiem.

Dzięki naszym akcesoriom brak miejsca do rzucania kostkami przestanie być problemem. Proponujemy wysokiej jakości, estetycznie wykonane i wygodne w użytkowaniu tacki. To niepozorny, ale bardzo przydatny produkt, który z pewnością doceni każdy miłośnik gier planszowych. Mamy akcesoria wyłącznie od znanych producentów, precyzyjnie wykonane z najlepszych materiałów. Z powodzeniem możesz ich używać w domu, jak i zabierać ze sobą w każdą podróż.

Dostępna w naszej ofercie tacka do kości może spełniać jeszcze jedną, bardzo istotną funkcję. Lubisz grać w planszówki późnymi wieczorami i nie chcesz przeszkadzać innym domownikom? Dzięki temu produktowi wytłumisz typowy dźwięk towarzyszący rzucaniu. Tacki na kości są wykonane ze specjalnego, gumowo-neoprenowego materiału, który doskonale wycisza charakterystyczne stukanie.

Odpowiednio zawinięte brzegi tych akcesoriów utrudniają kostkom ucieczkę poza ich obręb. Produkty są przy tym lekkie, a więc łatwe w transporcie, a pomimo tego odporne na uszkodzenia. Tacka to jednak nie tylko funkcjonalny dodatek do gier planszowych. Może stać się również ozdobą, która w ciekawy sposób urozmaici rozgrywkę. Produkty te sprzedajemy w wielu wersjach stylistycznych, pośród których na pewno znajdziesz taką, która idealnie pasuje do Twoich potrzeb.

Zapoznaj się ze wszystkimi tackami i złóż zamówienie już dziś. Tylko u nas tak solidnie i estetycznie wykonane akcesoria do rzucania kostek kupisz w tak atrakcyjnej cenie.

Jest 65 produktów.

Pokazano 1-24 z 65 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-24 z 65 pozycji