Filtruj według

Typ zestawu

Typ zestawu

Rozmiar kostek

Rozmiar kostek

Liczba kostek

Liczba kostek

Kolor dominujący

Kolor dominujący

Odczytywanie liczb

Odczytywanie liczb

Kostki K20

Jeżeli szukasz estetycznych oraz wytrzymałych kości do gry, to dobrze trafiłeś. Przygotowaliśmy dla Ciebie świetną ofertę na modele dwudziestościenne. Sprzedajemy je zarówno w korzystnych cenowo zestawach, jak i na sztuki. Jesteśmy przekonani, że dzięki dużej różnorodności naszego asortymentu na pewno uda Ci się u nas znaleźć dokładnie takie kostki do rzucania, jakich potrzebujesz.


Kości k20 do gry należą do jednych z najpopularniejszych modeli. Są podstawowym akcesorium do systemów takich jak Dungeons & Dragons, Pathfinder, Conan, Fallout, Pendragon i wielu innych. W naszym sklepie znajdziesz wiele pięknych kostek, które pozwolą Ci na wprowadzenie do gry dodatkowego klimatu i czerpania z niej jeszcze większej przyjemności. 

Sprzedawane przez nas produkty zadowolą każdego. Oferujemy kostki k20 do RPG w wielu wersjach kolorystycznych, zarówno jedno, jak i wielobarwnych. Znajdziesz u nas także modele transparentne. Jeżeli lubisz się wyróżniać, koniecznie sprawdź też k20 wykonane z materiałów premium takich jak metal oraz drewno. 

Aktywne filtry