Filtruj według

Typ zestawu

Seria Kości

Sztuk w zestawie

Kolor dominujący

Kostki K4

Chcesz uzupełnić swój zapas kości albo zakupić więcej modeli o konkretnej liczbie ścianek? W naszym sklepie nie będziesz mieć z tym żadnego problemu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na kostki k4. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz modele, które w stu procentach wpiszą się w Twoje upodobania i potrzeby. 

 

Kostki czterościenne, nazywane też powszechnie piramidkami, są używane w wielu grach RPG. Przydają się między innymi w Dungeons & Dragons czy Pathfinderze, zwłaszcza kiedy postacie graczy znajdują się jeszcze na niskich poziomach rozwoju. Tego typu kości do gry występują w dwóch wersjach. W zależności od wariantu cyfra określająca wynik rzutu może znajdować się na wierzchołku lub na podstawie kostki. 

Sprzedajemy zarówno pojedyncze k4 do RPG, jak i zestawy po kilka sztuk. Znajdziesz u nas bardzo wiele modeli w jednolitych kolorach, a także wersje transparentne. Zapraszamy do zapoznania się z dodatkowymi informacjami dostępnymi na poszczególnych podstronach produktowych. Z pewnością pomogą Ci w podjęciu ostatecznej decyzji co do zakupu!

Jest 54 produktów.

Pokazano 1-24 z 54 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-24 z 54 pozycji