Filtruj według

Okładka

Warhammer 40 000

Warhammer 40,000 (często skrótowo określane jako 40k) to gra fabularna oparta na uniwersum Warhammera, stworzonego przez Games Workshop. Gracze wcielają się w role żołnierzy, najemników i agentów różnych frakcji walczących w odległej przyszłości, gdzie Imperium Ludzkości toczy walkę z różnymi rasami obcymi i heretykami.

System gry oparty jest na mechanice d20, co oznacza, że ​​większość akcji jest określana przez rzut kostką 20-ścienną. Gracze mają do dyspozycji szeroki wachlarz atrybutów, umiejętności, talentów i specjalizacji, które pozwalają im na rozwiązywanie problemów na różne sposoby, oraz niezliczoną ilość różnych rodzajów broni, wyposażenia oraz pojazdów bojowych.

W grze istotną rolę odgrywa militarne i taktyczne podejście do walki. Gracze muszą zmierzyć się z trudnymi sytuacjami i ponieść konsekwencje swoich działań, a także decydować jakie działanie podejmują w kontekście swojej frakcji czy ich misji. Świat gry jest pełen niebezpieczeństw, takich jak walki z heretykami, rasami obcymi, a także walki wewnątrz frakcji.

Warhammer 40,000 oferuje również bogaty i autentyczny świat, inspirowany uniwersum Warhammera, z różnorodnymi frakcjami, tajemniczymi miejscami i ciekawymi postaciami. Gracze mogą odwiedzić znane z uniwersum miasta takie jak Holy Terra czy Armageddon, a także spotkać znane z uniwersum postacie jak kapitan Space Marines czy komandor Orków.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-8 z 8 pozycji