Filtruj według

Okładka

Wydanie

Cyberpunk

Rozpocznij przygodę i zapoznaj się z Podręcznikiem Głównym.

Cyberpunk RPG to gra fabularna oparta na motywie cyberpunkowym. Gracze wcielają się w role buntowników, hakerów, złodziei lub agentów, przemierzających futurystyczne miasta pełne niebezpieczeństw i przygód. System gry oparty jest na mechanice d20, pochodzącej z popularnej gry Dungeons & Dragons. Gracze mogą rozwijać swoje postacie, zdobywać doświadczenie, ekwipunek i magiczne przedmioty, a także walczyć z potworami i innymi przeciwnikami.

Gra oferuje szeroki wachlarz możliwości fabularnych, od hakowania korporacyjnych systemów po walkę z potężnymi koncernami i rządem. Gracze mogą brać udział w bitwach, przeprowadzać intrygi i zdobywać skarby, a także poznawać różnorodne ludy i kultury futurystycznego świata.

Cyberpunk RPG jest szczególnie polecane dla fanów cyberpunkowych i miłośników futurystycznych światów. Gracze mogą cieszyć się nie tylko emocjonującymi przygodami, ale także poznawać bogatą historię i kulturę świata zdominowanego przez technologię i korporacje.

Jest to gra dla osób lubiących klimaty mrocznych metropolii, walki z korporacjami oraz intrygi i zagadki związane z technologią.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-3 z 3 pozycji