Mówi się, że najlepsze rzeczy rodzą się z pasji. Idealnym potwierdzeniem tej tezy jest istnienie naszego sklepu we Wrocławiu. Jesteśmy załogą z zamiłowaniem do gier – zarówno tych cyfrowych, jak i „bez prądu”. Rezystancja Grzejnika to wyjątkowe miejsce w sieci o nietypowej nazwie, która prawdopodobnie od razu przyciągnęła Waszą uwagę.

Dlaczego Rezystancja Grzejnika?

Otóż nasz szef nie miał pomysłu na nazwę. Stwierdził, że wyłoni ją na drodze „demokratycznych wyborów”. Zrobił więc ankietę wśród swoich znajomych, którzy – jak widać – stanęli na wysokości zadania. Rezystancja Grzejnika wygrała jednym głosem nad inną chwytliwą nazwą – Ponczek bez Ronczek. Dzięki temu dziś możecie odwiedzić nas pod tajemniczym adresem rgfk.pl!

Gry planszowe, karciane, fabularne, paragrafowe…

Ekipa RGFK nie idzie na skróty. Znajdziesz u nas duży wybór wciągających tytułów. Wybieramy dla Was tylko to, w co sami chcielibyśmy zagrać. No, ewentualnie te pozycje, które cieszą się popularnością wśród innych pasjonatów gier. Tak czy inaczej, wyróżnia nas znajomość tematu. Wiemy, jak wiele emocji daje udana partyjka karcianki czy kilkugodzinna sesja z fantastyczną planszówką.

Jeżeli chcecie być na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami, śledźcie nas na Facebooku. Dodajemy tam nie tylko informacje o produktach i rabatach, ale też powiązane tematycznie MEMY. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Załoga RGFK

Kkartaziem.webp

Kkartaroks.webp

isk.png

Dane kontaktowe:

Tel.: 732 958 246
E-mail: sklep@rgfk.pl
IGhttps://instagr.am/rgfk.pl
FBhttps://fb.com/rgfk.pl

Informacje o kontakcie:

Pracujemy od 9:00-16:00 od poniedziałku do piątku.

Lokalizacja sklepu:

Rezystancja Grzejnika Filip Klich
Piłsudskiego 46/1b
50-033 Wrocław
Wejście od podwórka między 46 a 46of