Filtruj według

Materiał

Zakup na sztuki

Monety i Żetony

Zastanawiasz się jak urealistycznić sesję RPG? Ta niedroga inwestycja odmieni klimat gier na lepsze. Monety można wykorzystać na naprawdę wiele sposobów, w tym oczywiście ich pierwotna funkcja - jako waluta. Ale poza tym może pełnić role takie jak licznik życia, many lub poziomu (w tym te stworzone specjalnie dla Munchkina!). Niezastąpione będą również przy wprowadzania własnych zasad lub co lepsze prototypowania. 

Jakie monety są najlepsze?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Monety wykonane z różnych materiałów posiadają inne cechy i to od naszych potrzeb zależy, które będą dla nas najbardziej odpowiednie. Te wykonane z drewna są tańsze, lżejsze oraz ich druga strona jest zwykle niewygrawerowana, co oznacza, że w razie potrzeby możemy na nie nanieść własne oznaczenia, co czyni je idealne do używania podczas tworzenia nowych zasad gier. Metalowe monety, są zdecydowanie cięższe, ponieważ pojedyncza moneta waży tyle co aż cztery pięcozłówki! Ich waga poza dodawaniem realizmu grze zdecydowanie sprawia, że trzymając je w dłoni wiemy, że mamy do czyniania z produktem klasy premium. Metalowe monety mogą służyć przez tysiące sesji, ale jeśli zależy nam na utrzymaniu ich połysku odradzamy rzucania ich o twarde powierzchnie takie jak chociażby drewno. Metalowe monety imitują inne rodzaje metali takie jak: złoto (pokryte warstwą mosiądzu), srebro (warstwą niklu) lub miedź (warstwą miedzi). 

 

Niezależnie od wybranego rodzaju monet, ich rola dekoracyjna oraz urzeczywistniająca rozgrywkę jest nieoceniona. Dzięki nim poczucie zysku oraz straty będzie bardziej satysfakcjonujące... lub bardziej bolesne. Niezależnie od wyniku - emocje gwarantowane! Produkty od Rezystancji Grzejnika są zawsze wykonane z najwyżej jakości materiałów i w tym przypadku nie jest inaczej, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Jest 58 produktów.

Pokazano 1-24 z 58 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-24 z 58 pozycji