• Wyprzedane ;c

Personalizowany Drewniany Ekran Mistrza Gry - Wszystkie panele grawerowane

25,00 zł

Starożytne drzewo Ooprer samodzielnie wskazało tych, z których pni wykonane mają zostać ekrany dla Mistrzów Gry, nasycając ich biel energią. Ekrany z tych drzew stały się posiadaczami wysokich mocy, oddziałujących na swoich posiadaczy w przeróżny sposób. Od ciebie zależy czy staniesz się strażnikiem, czy staniesz przed nim.

Ilość
block Wyprzedane ;c

Informacje o zamówieniu Informacje o zamówieniu

Najlepsze rzeczy rodzą się w ogniu pasji - dlatego RGFK i Zrodzone w Ogniu połączyli siły, tworząc razem drewniane ekrany, których nie można uświadczyć nigdzie indziej. Wypalone grawery mogą być podobne, ale drewno zawsze się różni - dlatego nie sposób trafić na ekrany identyczne. Wykonane z naturalnego drewna, ekrany mogą posiadać ślady sęków, słoi i innych, typowych dla drzew elementów. Ekran może pomóc w utrzymywaniu graczy nieświadomych, ale aby spełnił swoje zadanie, Mistrz Gry musi być otwarty na jego moc.

Z tego powodu, kiedy kupujesz ekran, otrzymujesz:

  • ekran mistrza gry, który składa się z drewnianych części A4 i rzemyków. Ekran należy złożyć samodzielnie, jednak nie jest to zadanie trudne i zazwyczaj nie zajmuje więcej niż dwie minuty.
  • magnesy, które pozwolą przypiąć potrzebne informacje i pomoce do ekranu.

Możemy wykonać personalizowany ekran z:

  • dowolnym grawerem
  • jednym z kolorów: dąb, cedr, heban, palisander, zielony, popielaty
  • dowolną liczbą paneli (np. 3, 4, 5)
  • orientacją poziomą lub pionową
  • łączeniem na rzemyki

Informacje o personalizowanej grafice: 

  • półtony mogą nie zostać wygrawerowane, zalecamy grafiki mono
  • przyjmujemy pliki PDF, AI, SVG, PNG oraz JPG

Informacje dodatkowe: 

  • panel ma rozmiar 300x210 mm (bez części łączenia) 

Suwerenny jest ten, kto decyduje o stanie wyjątkowym. Nie wszystkie decyzje podjęte przez graczy są przewidziane przez zasady – i wówczas z suwerenną decyzją wkraczasz Ty – Mistrz Gry. Niemniej powinieneś postępować zgodnie z regułami. Na Ekranie Gry możesz umieścić te reguły i tabele których spodziewasz się używać, ale ciężko Ci je spamiętać. Możesz umieścić na nich również osobiste notatki, zagadki, statystyki przeciwników do których chcesz móc sięgnąć w dowolnej chwili. W końcu Ekran Mistrza Gry zasłoni Twoje pozostałe notatki, umożliwi potajemne rzuty oraz zapewni klimat w trakcie sesji.

Do drewnianych ekranów dołączone są specjalne magnesy, które umożliwią Ci umieszczenie kartek po wewnętrznej stronie ekranu. Oferujemy spory wybór, jednak jeśli masz jakieś specjalne życzenia napisz do nas – być może jesteśmy w stanie spersonalizować Twój Ekran Mistrza Gry. Jeśli nie sam nie jesteś Mistrzem Gry pamiętaj, że Twój Mistrz Gry z pewnością ucieszyłby się z takiego prezentu, choćby urodzinowego.

Sprawdź nasze inne oferty, mamy kostki:

Inne produkty w kategorii: