• Wyprzedane ;c

Podręcznik Advanced Groty I Giganci - Gra Fabularna (twarda Oprawa)

59,05 zł

Podręcznik podstawowy do Advanced Groty i Giganci.

Wyprzedane ;c

Język
Polski

Dobierz fajne dodatki ^^

Informacje o zamówieniu Informacje o zamówieniu

Podręcznik Advanced Groty I Giganci - Gra Fabularna (twarda Oprawa)

Podręcznik podstawowy do Advanced Groty i Giganci.

Advanced Groty i Giganci (G&G) to:

  • 121 stron
  • czarno-białe wnętrze
  • twarda oprawa 


G&G jest polską, klasyczną grą fabularną, która wykorzystuje zasady gry Swords & Wizardry: Whitebox oraz darmowe zasady Dungeons & Dragons 3.5 oraz 5. Nie jest to gra staroszkolna, jako że wykorzystuje trochę nowoczesnych pomysłów. Jest to gra staromodna – list miłosny do starych gier fabularnych oraz komputerowych. Poprzednia wersja gry przyjęła się bardzo ciepło i spłodziłem do niej serię suplementów, które ta wersja podręcznika również zawiera. Jeśli szukasz klasycznej gry fabularnej z setką potworów, zaklęć i wieloma możliwościami tworzenia postaci oraz wychowałeś się na grach komputerowych typu Baldur’s Gate, Icewind Dale czy Neverwinter Nights, to jest to tytuł właśnie dla ciebie.
Znajdziesz tutaj wiele znajomych klas postaci, zdolności, przeciwników oraz zasad. G&G to również system charakteryzujący się ogromną swobodą. Zasady są dosyć proste, lecz Prowadzący może system dostosować do potrzeb swoich i drużyny. Możesz wykreślić część mechanik z podręcznika i prowadzić luźne przygody w znanym ci świecie fantasy (np. Forgotten Realms), albo możesz w pełni wykorzystać mechaniki G&G, jeśli jesteś fanem kombinowania i taktycznych walk z wykorzystaniem figurek oraz mapek.
A co, jeśli jesteś hardkorowym erpegowcem? Nie ma problemu – G&G posiada kilka stylów gry, w zależności od długości brody graczy, jest nawet możliwość grania wieśniakami na zerowym poziomie doświadczenia!

Sprawdź nasze inne oferty, mamy kostki:

Czas dostawy: 5 dni robocze
Kup przed 13:00 w dzień roboczy -> Nadamy tego samego dnia :D