Wampirze Metalowe Monety

7,00 zł
Kup przed 13:00 w dzień roboczy -> nadamy dziś!

Wykonane ze stopów cynku cudowne, ciężkie monety, które przedstawiają motywy związane z długotrwałym żywotem nieumarłych.

Zestaw
 • 1x Miedziana moneta
 • 1x Srebrna moneta
 • 1x Złota moneta
 • 1x Miedziana, Srebrna i Złota moneta
 • 3x Miedziana, Srebrna i Złota moneta
 • Zestaw 12 monet
Ilość

Informacje o zamówieniu Informacje o zamówieniu

Mają praktycznie nieograniczoną ilość zastosowań - sprawdzają się jako realistyczne żetony w takich grach planszowych, jak Dracula, czy Buffy the Vampire Slayer. Są też klimatycznym dodatkiem do sesji RPG oraz nieodzownym elementem LARPów!

To najwyższej jakości monety. Są ciężkie - pojedyncza waży tyle co 3 lub 4 pięciozłotówki i ma też o około 5 mm większą średnicę.

Te cynkowe monety pokryte zostały grubą warstwą odpowiednio niklu (srebrne), mosiądzu (złote) i miedzi (miedziaki). Powłoki są oksydowane, dzięki czemu wyglądają jakby używane były przez lata.

W zestaw 12 monet wchodzi: 

 • 5 monet miedzianych
 • 4 monety srebrne
 • 3 monety złote

W zestaw 24 monet wchodzi: 

 • 10 monet miedzianych
 • 8 monet srebrnych
 • 6 monet złotych

Metal robi wrażenie - zwłaszcza w połączeniu z motywem fantasy czy steampunku. Nic dziwnego, że metalowe monety do gier cieszą się tak dużym powodzeniem wśród graczy RPG, LARP, a także fanów gier strategicznych i ekonomicznych. 

Zwiększ zaangażowanie uczestników dzięki precyzyjnie wykonanym monetom z naszej oferty! Przydadzą się przy rozgrywaniu wielu tytułów, zwłaszcza tych opartych na wymianie gotówki i towarów. Posłużą Ci nie tylko jako waluta, ale również w formie żetonów np. do korzystania z umiejętności magicznych, żywiołów, czy runów zaklęć. Oprócz tego staną się klimatyczną ozdobą stołu podczas rozgrywki.

Metalowe monety do gier w sklepie RGFK

W tej kategorii znajdziesz monety metalowe związane z konkretnymi motywami lub tytułami gier. Zestawy zawierają produkty imitujące złoto (pokryte warstwą mosiądzu), srebro (warstwą niklu) lub miedź (warstwą miedzi). Ich wzory nawiązują do gier postapo, fantasy, steampunkowych, utrzymanych w klimacie średniowiecza, starożytności, kosmosu, oraz powieści Lovecrafta.

 • Wszystkie metalowe monety do gier są wykonane ze stopów cynku. 
 • Poszczególne modele poddaje się oksydowaniu, aby sprawiały wrażenie starych i zabytkowych. 
 • Na każdej sztuce znajduje się precyzyjnie wytłaczany wzór. 

Metalowe monety są dość ciężkie. Pojedyncza waży tyle co 3 lub 4 pięciozłotówki, ma również o ok. 5 mm większą średnicę. Waga żetonów jest dodatkowym czynnikiem budującym realizm w trakcie gry.

Monety z metalu dla jeszcze lepszych wrażeń

Monety metalowe, choć niewielkie i niepozorne, pozwalają lepiej wczuć się w atmosferę gier fabularnych, ekonomicznych, strategicznych i LARP-ów. Ich obecność sprawia, że gracze z większą rozwagą rozporządzają swoimi pieniędzmi bądź wykorzystują konkretne umiejętności. Zdobywanie kolejnych, realistycznie wykonanych żetonów daje też znacznie większą satysfakcję z rozgrywki.

Przenieś się w świat gry jeszcze bardziej niż dotychczas. Zamów eleganckie, metalowe monety w sklepie RGFK i zwiększ poczucie zysku lub straty podczas każdej sesji. 

Sprawdź nasze inne oferty, mamy kostki:

Inne produkty w kategorii:

Uniwersalne Metalowe Monety

Wykonane ze stopów cynku masywne, ale precyzyjnie zdobione monety, które doskonale zastępują...

7,00 zł

Nieumarłych Metalowe Monety

Wykonane ze stopów cynku cudowne, ciężkie monety, które przedstawiają motywy związane ze...

7,00 zł

Cesarskie Metalowe Monety

Wykonane ze stopów cynku cudowne, ciężkie monety, które wydobyliśmy z zapomnianego,...

7,00 zł

Potworne Metalowe Monety

Wykonane ze stopów cynku cudowne, ciężkie monety, które wydobyliśmy z zapomnianego,...

7,00 zł