Filtruj według

Kolor dominujący

Kostki K60

Przygotowaliśmy prawdziwą gratkę dla wszystkich fanów RPG i powiązanych z grami akcesoriów. Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się sam. Znajdziesz u nas zestawy standardowych kości, a także ich rzadziej spotykane modele, takie jak prezentowane w tej kategorii kostki k60. 


Kości sześćdziesięciościenne to akcesoria, dla których kreatywni gracze i mistrzowie gry mogą znaleźć mnóstwo zastosowań. Można używać ich na przykład podczas losowania różnorakich wyników z bardzo obszernych tabel. Są wykorzystywane także w niektórych systemach indie. Stanowią też świetny przedmiot kolekcjonerski dla wszystkich osób lubiących gadżety związane z graniem. 

Kostki k60 do gry, które można zakupić w naszej ofercie, są wykonane z bardzo dużą starannością. Mają odpowiednie wyważenie i rzuca się nimi bardzo komfortowo. Cyfry umieszczone na ściankach są czytelne i pozwalają na łatwe poznanie wyniku. Sprzedajemy kostki sześćdziesięciościenne w różnych wersjach kolorystycznych. Z pewnością znajdziesz modele, które w pełni przypadną Ci do gustu.

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 12 pozycji