Poziomy Drewniany Ekran Mistrza Gry Księga Przygód + 4 Magnesy

100,00 zł
6 dni roboczych na wysyłkę

Starożytne drzewo Ooprer samodzielnie wskazało tych, z których pni wykonane mają zostać ekrany dla Mistrzów Gry, nasycając ich biel energią. Ekrany z tych drzew stały się posiadaczami wysokich mocy, oddziałujących na swoich posiadaczy w przeróżny sposób. Od ciebie zależy czy staniesz się strażnikiem, czy staniesz przed nim.

Zestaw
  • 1x Ekran
  • 2x Ekran
  • 2x Ekran + Tacka na Kości
Ilość

Materiał
Drewno
System RPG
Uniwersalny
Liczba paneli
2
Łączenie
Zawias
Orientacja
Pozioma
Informacje o zamówieniu Informacje o zamówieniu

Wykonane z naturalnego drewna, ekrany mogą posiadać ślady sęków, słoi i innych, typowych dla drzew elementów. Ekran może pomóc w podróży, ale aby spełnił swoje zadanie, Mistrz Gry musi być otwarty na jego moc. Z tego powodu, kiedy kupujesz ekran, otrzymujesz: 

  • ekran mistrza gry, który składa się z dwóch poziomych części 35,7x22x2 cm wykonanych z litego drewna i łączonych metalowymi zawiasami
  • cztery magnesy, które pozwolą przypiąć potrzebne informacje i pomoce do ekranu.

Zestaw z tacką zawiera dodatkowo:

  • czarny dice tray 17,5 x 17,5 cm wykonany ze skóry, a w środku wyłożony aksamitem

Suwerenny jest ten, kto decyduje o stanie wyjątkowym. Nie wszystkie decyzje podjęte przez graczy są przewidziane przez zasady – i wówczas z suwerenną decyzją wkraczasz Ty – Mistrz Gry. Niemniej powinieneś postępować zgodnie z regułami. Na Ekranie Gry możesz umieścić te reguły i tabele których spodziewasz się używać, ale ciężko Ci je spamiętać. Możesz umieścić na nich również osobiste notatki, zagadki, statystyki przeciwników do których chcesz móc sięgnąć w dowolnej chwili. W końcu Ekran Mistrza Gry zasłoni Twoje pozostałe notatki, umożliwi potajemne rzuty oraz zapewni klimat w trakcie sesji.

Do drewnianych ekranów dołączone są specjalne magnesy, które umożliwią Ci umieszczenie kartek po wewnętrznej stronie ekranu. Oferujemy spory wybór, jednak jeśli masz jakieś specjalne życzenia napisz do nas – być może jesteśmy w stanie spersonalizować Twój Ekran Mistrza Gry. Jeśli nie sam nie jesteś Mistrzem Gry pamiętaj, że Twój Mistrz Gry z pewnością ucieszyłby się z takiego prezentu, choćby urodzinowego.

Sprawdź nasze inne oferty, mamy kostki:

Inne produkty w kategorii: