Podręcznik Cyberpunk Interface Red Volume 1

58,00 zł

Night City jest jak żarłoczna bestia, mój choomba!

Pochłania miejsca, pochłania ludzi, pochłania rzeczy. Ciągle więcej i więcej i więcej! Nigdy nie ma dość. Nigdy nie może mieć dość, prawda? I tak samo jest z tobą, może nie? Te kampanie i historie zawsze mogą przyjąć w siebie więcej. Tę odrobinkę więcej, aby pchnąć je o ten kluczowy krok ponad Krawędź.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Okładka
Twarda
Wydanie
Kolorowe
Liczba stron
64
Rozmiar
A4
Informacje o zamówieniu Informacje o zamówieniu
I o tym właśnie jest Interface RED.
W pierwszym tomie znajdziesz zbiór krótkich artykułów. Opracowano je specjalnie po to, aby dostarczyć najlepszych możliwych doświadczeń gry w Cyberpunk RED. Wiele z tych artykułów będzie można znaleźć na naszej stronie internetowej jako darmowe DLC, ale to właśnie w tym zbiorze po raz pierwszy wszystkie razem ukazują się drukiem! Dodatkowo dorzucamy tu nowy, ekskluzywny artykuł poświęcony dronom.
Tom 1 Interface RED dodaje następujące elementy do twojej gry Cyberpunk RED:
Stara giwera nigdy nie umiera: Przewodnik krok po kroku dotyczący konwersji broni z Cyberpunk 2020 do Cyberpunk RED.
Ładunek Czerwonego Chromu: Jedna z naszych najpopularniejszych przygód z działu Kanałów Aktualności.
Gotowe postacie i Architektury Sieciowe: Dziesięć rozpisanych na mechanikę postaci (których możesz użyć również jako bohaterów niezależnych) i sześć wygenerowanych Architektur Sieciowych. Wszystko po to, aby można usiąść do rozgrywki nawet z marszu.
Cyberwózki inwalidzkie: Nowe opcje mobilności. Po co komu dwie cybernogi, skoro można wozić się na stylowej platformie mobilnej?
Elflines Online: Nie jeden, a dwa artykuły opisujące najpopularniejszą MMO Night City, Elflines Online, wraz z sylwetkami kilku graczy, którzy weń grają.
Wszystko o dronach: Nigdy wcześniej niepublikowane kompendium wiedzy o animatronicznych sługach / przyjaciołach ludzkości. Przede wszystkim wprowadza do Night City dwa nowe drony strażnicze – Savannah Eagle i Panther. Ponadto, znaleźć tu można trzy nowe drony osobiste, z których żaden nie wymaga Architektury Sieciowej do obsługi.

Sprawdź nasze inne oferty, mamy kostki:

Inne produkty w kategorii: