Kostkowy Kalendarz Adwentowy 2022 Zestaw Kości RPG

174,00 zł

Święta coraz bliżej! Rozpoczynamy odliczanie do Bożego Narodzenia! 

Rozpakuj 24 niespodzianki zamknięte wewnątrz przepięknego kalendarza - w 23 z nich czekać będą fantastyczne kości stworzone przez Q Workshop, a na zakończenie w ostatniej - metalowa moneta. Zanurz się w świecie unikalnych wzorów oraz przepięknych kolorowych kości. 
Spraw sobie mały prezent każdego dnia!
Ilość

Informacje o zamówieniu Informacje o zamówieniu

Pamiętasz kalendarze adwentowe? Te specyficzne tekturowe pudełka, zwykle ozdabiane świątecznymi rysunkami i z perforowanymi okienkami oznaczonymi cyframi od 1 do 24, rozmieszczonymi losowo po całej powierzchni? Najbardziej nas w tym pociągał fakt, że można było otwierać tylko jedno okienko dziennie (czasami więcej, ale pssst), a w środku znajdowaliśmy cukierek lub czekoladkę - dlatego odliczanie do świąt Bożego narodzenia było naprawdę słodkie i satysfakcjonujące. Szkoda, że ​​teraz jesteśmy dorosłymi, prawda?
Nieprawda! Q WORKSHOP ma najlepszy sposób na odliczanie dni do Bożego Narodzenia dla dorosłych i dzieci: Kostkowy Kalendarz Adwentowy! Teraz możesz zrobić sobie (lub komuś innemu) prezent pełen wspomnień z dzieciństwa, ale też z pragmatycznym akcentem: ten kalendarz adwentowy nie ma tuczących słodyczy w małych okienkach, za to każdy z nich skrywa specjalną kostkę, od razu gotową do użycia w Twoich grach. 

  • Barwny klimat - nie znajdziesz drugiego takiego kalendarza adwentowego. Jest bardziej RPGowy niż cokolwiek świątecznego i bardziej świąteczny niż cokolwiek RPGowego!
  • Twarda oprawa - kości są w środku bezpieczne, spokojnie oczekując na swoją kolej.
  • 15 kości to losowo kości wybrane spośród najpopularniejszych wzorów Q Workshop w różnych rodzajach i kolorach.
  • Zestaw Kości świątecznych - w kalendarzu znajdziesz pełny, 8-częściowy zestaw (z dwoma K4 - tradycyjną i Modern) w nowej ekskluzywnej odsłonie!
  • Na ostatni dzień kalendarza zaplanowana jest specjalna metalowa moneta, mistrzowsko wykonana specjalnie na potrzeby produktu!

Zestaw kości do gier fabularnych

Komplet wysokiej jakości kostek. Dzięki odpowiedniemu wyważeniu są bardzo wygodne w użyciu.

Pozwól sobie na przyjemność obcowania z produktem premium - kości są wyjątkowo odporne na uszkodzenia i zużycie. Doświadczeni Mistrzowie Gry wyciągają je w kluczowych momentach sesji, by podkreślić wagę wykonywanych rzutów.

Zestaw bez woreczka. 

Znajdziesz tu obowiązkowy element planszówek i tytułów RPG, czyli plastikowe kości do gier. Zapewniamy duży wybór kompletów kostek z akrylu w wielu kolorach, stylach i kształtach. Wyróżnia je wysoka jakość wykonania, atrakcyjny wygląd oraz odpowiednie wyważenie.

Kostki do gier to nieodłączny element tytułów RPG, ale nie tylko. Wykorzystasz je również w typowych planszówkach typu Eurobiznes, Chińczyk, czy w klasycznej grze w kości. 

Oczywiście najbardziej popularny rodzaj to kości sześciościenne (k6) dostępne w praktycznym komplecie. Inną, równie często wybieraną opcją są kości dwunastościenne (k12). Zazwyczaj stosuje się je w grach RPG i wszędzie tam, gdzie zasady wymagają rzutów dwiema kośćmi k6. To nie wszystko - wśród naszych propozycji znajdziesz nie tylko popularne kostki akrylowe do RPG, ale również te rzadziej spotykane, np. stuścienne (k100).

Czy plastikowe kości do gry to dobry wybór?

Plastikowe kości do gry są lekkie, trwałe i niedrogie. Często wyróżnia je ciekawa kolorystyka, precyzja wykonania i nieprzeciętny wygląd. Produkty z oferty naszego sklepu są odpowiednio wyważone, a przy tym wygodne w używaniu. Stawiamy wyłącznie na zaufanych producentów, dlatego kupując w RGFK masz pewność, że plastikowe kostki posłużą Ci przez wiele kolejnych sesji!

Duży wybór klimatycznych kostek do gry

Dobieraj kości o różnej estetyce, wybierz gotowy zestaw lub stwórz swój własny. Nasza oferta obejmuje kości plastikowe do RPG, komplety kostek sześciościennych, a także pojedyncze, pięknie wykonane kości w nietypowych wersjach, np. kryształowej i brokatowej. W sklepie RGFK dostępne są też wyjątkowe kostki stuścienne czy świecące w ciemności. Z ich pomocą urozmaicisz każdą rozgrywkę i zapewnisz sobie więcej przyjemności z każdego wykonanego rzutu. 

Sprawdź nasze inne oferty, mamy kostki:

Inne produkty w kategorii: