Ekran Mistrza Gry Warhammer Fantasy RP 4 Edycja

104,76 zł
Kup przed 13:00 w dzień roboczy -> nadamy dziś!

Ekran Mistrza Gry WFRP to niezbędny element arsenału każdego MG. Nieważne, jak długo gracie w Warhammera i co w nim najbardziej lubicie, znajdziecie tu multum przydatnych materiałów, narzędzi i zasad.
Ostatnie sztuki w magazynie

Materiał
Papier
Okładka
Miękka
Wydanie
Kolorowe
Liczba stron
32
System RPG
Warhammer Fantasy
Liczba paneli
4
Łączenie
Klej
Orientacja
Pionowa
Rozmiar
86 x 28 cm
Język
Polski

Dobierz fajne dodatki ^^

Informacje o zamówieniu Informacje o zamówieniu

Ekran Mistrza Gry Warhammer Fantasy RP 4 Edycja

Ekran Mistrza Gry WFRP to niezbędny element arsenału każdego MG. Nieważne, jak długo gracie w Warhammera i co w nim najbardziej lubicie, znajdziecie tu multum przydatnych materiałów, narzędzi i zasad.

Ekran Mistrza Gry Warhammer Fantasy Roleplay budzi podziw i onieśmielenie swoją trwałością, niczym fortyfikacje broniące dostępu do Altdorfu. Na jego panelach znajdziecie wyciąg z najważniejszych zasad WFRP oraz przydatne narzędzia dla MG, o których jeszcze po prostu nie wiecie, że są Wam niezbędne. Oczom graczy ukazuje zapierający dech w piersiach obraz pełnych życia miast Starego świata, a Mistrzowi Gry zapewnia dostęp do istotnych tabel, zasad i ich streszczeń. Kryje też za sobą wszelkie niecne plany, które chcieliby przejrzeć poszukiwacze przygód.

Do ekranu dołączyliśmy książeczkę, która na 32 stronach mieści w sobie mnóstwo praktycznych porad, szczwanych sztuczek i opcjonalnych reguł, jak również dające do myślenia eseje o prowadzeniu, które przydadzą się tak MG nowym jak i starym wyjadaczom. Ten zestaw ubarwi Wasze kampanie, popychając je w nowe, nieznane i porywające kierunki.

W tym zestawie znajdziecie:


  • czteropanelowy Ekran Mistrza Gry, który wypełniliśmy po brzegi często wykorzystywanymi zasadami, tabelami i pomocami dla tworzenia BN-ów,
  • masę porad tyczących się technik prowadzenia, wykorzystania charakterystycznych wątków Starego świata oraz wspierania zaangażowania graczy,
  • rozszerzone porady tyczące się istotnych dla obecnej edycji WFRP elementów, jak Przewaga, Walka i Motywacje,
  • opcjonalne zasady ułatwiające prowadzenie dużych potyczek,
  • masę pomocnych tabel do losowania Wróżb Losu, Motywacji, pomysłów na przygody, a to jeszcze nie wszystko!

Ekran Mistrza Gry WFRP to niezbędny element arsenału każdego MG. Nieważne, jak długo gracie w Warhammera i co w nim najbardziej lubicie, znajdziecie tu multum przydatnych materiałów, narzędzi i zasad. Tu nie ma się nad czym zastanawiać!
 

Sprawdź nasze inne oferty, mamy kostki:

Kup przed 13:00 w dzień roboczy -> Nadamy tego samego dnia :D