DREWNIANY EKRAN MISTRZA MECHANICZNE URZĄDZENIE

278,00 zł
Kup przed 13:00 w dzień roboczy -> nadamy dziś!
Ekran Mistrza - popularny atrybut planszowych gier fabularnych w nowym, wyjątkowym wykonaniu. W stanie złożonym ten piękny i niezwykły model przypomina wielką książkę. Rozłożony model stanowi czteroramienny ekran. Każde ramię posiada mocowanie do arkuszy formatu A4. Jeśli nie musisz używać wszystkich czterech paneli naraz, możesz zwinąć jedno lub dwa ramiona, uwalniając miejsce na stole. Wymiary ekranu w stanie rozłożonym: 870*265*335 mm. Wymiary ekranu w stanie złożonym: 300*70*335 mm. Model jest w pełni wyposażony we wszystko, co potrzebne do montażu. W opakowaniu znajdziesz płyty ze sklejki, z których wystarczy wyjąć gotowe części i przekształcić je w gotowy model. Do składania modelu nie potrzebujesz ani kleju, ani specjalnych narzędzi. Metody łączenia części stosowane w modelach UGEARS to wynalazki, chronione patentami międzynarodowymi.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Czas składania
2-3 godzin
Liczba elementów
160
Rozmiar
87*26.5*33.5 cm
Poziom trudności
Średni
Informacje o zamówieniu Informacje o zamówieniu
Zestaw zawiera:
  • drewniany ekran mistrza
  • zmywalną tablicę A4 
  • czarny marker z wbudowanym magnesem oraz gąbeczką na zatyczce

Czym jest
Oryginalna kolekcja ugears games dla miłośników gier planszowych i karcianych przedstawia model dla prawdziwych koneserów klasyki świata gier: popularny atrybut planszowych gier fabularnych w nowym, wyjątkowym wykonaniu – ekran mistrza.
W stanie złożonym ten piękny i niezwykły model przypomina wielką książkę. Rozłożony model stanowi czteroramienny ekran. Każde ramię posiada mocowanie do arkuszy formatu a4. Jeśli nie musisz używać wszystkich czterech paneli naraz, możesz zwinąć jedno lub dwa ramiona, uwalniając miejsce na stole.
Wymiary ekranu w stanie rozłożonym: 870*265*335 mm
Wymiary ekranu w stanie złożonym: 300*70*335 mm
Jak to działa
Ciekawostką tego modelu jest jego centralny element: osobista wieża mistrza do kości. To opcjonalne akcesorium jest mocowane do dwóch centralnych paneli i pozwala mistrzom na tajne rzucanie kości, ukrywając ten ruch przed innymi graczami.
Model ekran mistrza jest w pełni zaopatrzony we wszystko, co potrzebne do składania.
Design
Praktyczne i piękne akcesorium jest łatwe w montażu i obsłudze. Projekt rzeźbionych paneli ekranu w stylu fantasy ozdobi i urozmaici grę. Weź do rąk ekran mistrza i poczuj się prawdziwym twórcą losu, właścicielem sakralnej księgi o wielkich bohaterach i ekscytujących przygodach.
Jeśli lubisz spędzać czas z przyjaciółmi grając w gry planszowe i pasjonujesz się ciekawymi mechanizmami i oryginalnymi akcesoriami, kolekcja ugears games jest dokładnie tym, czego potrzebujesz! Zobacz inne modele serii games na naszej stronie internetowej!

Suwerenny jest ten, kto decyduje o stanie wyjątkowym. Nie wszystkie decyzje podjęte przez graczy są przewidziane przez zasady – i wówczas z suwerenną decyzją wkraczasz Ty – Mistrz Gry. Niemniej powinieneś postępować zgodnie z regułami. Na Ekranie Gry możesz umieścić te reguły i tabele których spodziewasz się używać, ale ciężko Ci je spamiętać. Możesz umieścić na nich również osobiste notatki, zagadki, statystyki przeciwników do których chcesz móc sięgnąć w dowolnej chwili. W końcu Ekran Mistrza Gry zasłoni Twoje pozostałe notatki, umożliwi potajemne rzuty oraz zapewni klimat w trakcie sesji.

Do drewnianych ekranów dołączone są specjalne magnesy, które umożliwią Ci umieszczenie kartek po wewnętrznej stronie ekranu. Oferujemy spory wybór, jednak jeśli masz jakieś specjalne życzenia napisz do nas – być może jesteśmy w stanie spersonalizować Twój Ekran Mistrza Gry. Jeśli nie sam nie jesteś Mistrzem Gry pamiętaj, że Twój Mistrz Gry z pewnością ucieszyłby się z takiego prezentu, choćby urodzinowego.

Sprawdź nasze inne oferty, mamy kostki:

Inne produkty w kategorii: