Drewniana Plansza Gracza Planszetka - Terraformacja Marsa + Klej

12,20 zł
Kup przed 13:00 w dzień roboczy -> nadamy dziś!

Solidnie wykonany obowiązkowy element dla każdego gracza. Produkt w całości wykonany został w Polsce.

Wybierz ilość w zestawie:
Bejca

Typ
Planszetki
Materiał
Drewno

Dobierz fajne dodatki ^^

Informacje o zamówieniu Informacje o zamówieniu

Drewniana Plansza Gracza Planszetka - Terraformacja Marsa + Klej

Solidnie wykonany obowiązkowy element dla każdego gracza. Produkt w całości wykonany został w Polsce.

Na życzenie możemy połączyć różne kolory dołu i góry. Zalecamy połączenie niepomalowany dół + góra w wybranym kolorze. 

Materiał: Sklejka brzozowa

Wymiary: 21 x 15 cm

Produkty mogą posiadać słoje oraz inne naturalne dla drewna elementy.
Uwaga : plansza do sklejenia. Do sklejnia są tylko dwa elementy, jest to bardzo proste i zajmuje kilka sekund. Klej dodajemy w zestawie.

banner

Playmaty to nowa marka akcesoriów do gier planszowych, tworząca maty do gier karcianych, bitewnych, rpg oraz planszowych. Stworzona przez ludzi z pasją - dla ludzi z pasją.

Firma ta tworzy produkty z myślą: "tworzymy to, co sami chcielibyśmy otrzymać". 

Produkty Playmaty wykonane zostały z najlepszych materiałów z użyciem najnowszej i ciągle udoskonalanej technologii. 

Więcej o matach (i nie tylko) przeczytasz na naszym blogu: https://rgfk.pl/blog/maty

Maty gumowe

  • To wiodąca technologia produkcji mat do gier. Gumowe podłoże maty mocno przylega do powierzchni i gwarantuje, że nie będzie się przesuwała podczas nawet najbardziej intensywnych rozgrywek czy przypadkowego poruszenia stołem. Wiemy, że figurki, karty, żetony i inne elementy gry są dla Ciebie najważniejsze. Grając na macie nie musisz martwić się, że którykolwiek z nich uszkodzi się, nawet podczas najbardziej emocjonujących gier i bitew!

Przechowywanie i transport

  • Aby zapewnić wiele lat funkcjonowania zalecamy przechowywanie maty zwiniętej w dedykowanej tubie lub pokrowcu. W razie potrzeby na czas transportu możesz złożyć matę w kostkę, przez pewien czas może być ona również przechowywana w taki sposób, pamiętaj tylko, żeby niczym jej nie dociskać i raz na jakiś czas rozłożyć ją i dać jej "złapać oddech". 

Czyszczenie i pranie maty

  • W przypadku zabrudzenia matę możesz wyczyścić mokrą ściereczką, pamiętaj jednak, żeby nie używać silnych detergentów ani odplamiaczy. Przy mocnych zabrudzeniach maty gumowe można prać w pralce przy użyciu standardowych programów do prania materiałów poliestrowych (do 50 stopni Celsjusza) oraz używając łagodnych środków piorących. Zalecamy jednak żeby po praniu suszyć maty rozłożone lub rozwieszone na płasko (na suszarce, wieszaku lub innej płaskiej powierzchni). Maty można prasować jedynie od strony z nadrukiem tak samo jak dowolny inny materiał poliestrowy, zalecamy jednak prasowanie przy użyciu zabezpieczenia wydruku w formie dodatkowej warstwy innego materiału (na przykład prześcieradła). 

Zadruk i brzegi maty

  • Maty gumowe oferujemy w wariancie jednostronnym i dwustronnym. Uwaga: wybór dwustronnego nadruku zwiększa znacząco wielofunkcyjność maty (dwa różne wzory dostępne w ramach pojedynczego produktu) jednak powoduje brak powierzchni antypoślizgowej. Większość naszych produktów jest wycinana laserowo. Podczas cięcia laser “zamyka” i spaja brzegi maty, dzięki czemu krawędzie nie strzępią się nawet przy bardzo długim i intensywnym użytkowaniu. Największe z naszych produktów (maty, których dowolna krawędź jest dłuższa niż 120 cm) wycinamy mechanicznie - w tym przypadku przy długotrwałym lub bardzo intensywnym użytkowaniu krawędzie maty mogą zacząć się lekko strzępić. 

Jeżeli interesuje Cię mata z Twoimi własnymi grafikami to koniecznie sprawdź naszą ofertę na matę personalizowaną: https://rgfk.pl/personalizowana-mata-rpg-dowolna-grafika/47393-5877.html

Czas dostawy: 45 dni roboczych

Sprawdź nasze inne oferty, mamy kostki:

Czas dostawy: 20 - 45 dni
Czas dostawy: 5 dni roboczych
Kup przed 13:00 w dzień roboczy -> Nadamy tego samego dnia :D