Cyberpunk Red DataPack i Ekran Mistrza Gry

126,67 zł
Kup przed 13:00 w dzień roboczy -> nadamy dziś!

Powrót do Night City!

W tym mieście lepiej poznać mieszkańców na wylot. Miejsca, w których się gnieżdżą, przesiadują, spiskują i szukają okazji, żeby oderwać się od mrocznej rzeczywistości. Bo wiesz, Choomba, po Night City lepiej nie włóczyć się beż żadnego celu. Beztroski turysta sam się prosi, żeby stać się przynętą na Bozosów – a to w najlepszym przypadku. W najgorszym…? Nie chcesz wiedzieć.

Mistrz Gry powinien znać ryzyko i wiedzieć, w co pakuje swoich Graczy. No i pamiętać, że nawet najlepiej przygotowana przygoda może ugrzęznąć w bagnie szczególików, które albo ją rozbujają, albo rozwalą. Ale nie bój żaby, Choomba, bo sobie styki poprzepalasz pod tą śliczną, chromowaną kopułą! Ubezpieczamy cię pełnymi garściami narzędzi przydatnych zarówno dla MG, jak i dla Graczy.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Materiał
Papier
Liczba paneli
3
Łączenie
Klej
Orientacja
Pozioma
Informacje o zamówieniu Informacje o zamówieniu

Inne produkty w kategorii:

Oto Cyberpunk RED: DataPack, a w nim:
  • Dwanaście map zawierających lokacje, których potrzebuje każda rozgrywka w Cyberpunk RED: punkty styku Stref Walki, wiadukty na autostradzie, tereny Pustkowia i lądowiska helikopterów Megakorporacji.
  • Zestawienia losowych spotkań i miejsc, które pozwolą ożywić Night City: nieznajomi w metrze, popularne miejscówki, freelancerzy i stoiska na Nocnym Północnym.
  • Plik arkuszy kart postaci do Cyberpunk RED.
  • Pakiet nowiutkich Kanałów Aktualności z gotowymi do poprowadzenia przygodami, które możesz śmiało połączyć z wymienionymi wyżej materiałami!
Gra nabiera tempa!
Na Ekranie Mistrza Gry do Cyberpunk RED znajdziesz samo gęste: to cztery panele dobroci, pełne przydatnych tabel i najważniejszych zasad systemu po wewnętrznej stronie. Zapomnij o przydługim grzebaniu w podręczniku, kiedy trzeba sprawdzić coś na szybko – ulice Night City są nieubłagane dla tych, którzy zwlekają. Zawsze coś się na nich dzieje na pełnej szybkości i niech tak samo będzie w waszej grze! Twoich Graczy przywita natomiast przepiękna panorama Night City, która znalazła się po zewnętrznej stronie Ekranu. Niech nie zapominają, gdzie żyją i z czym się mierzą – wiecznie głodne miasto pochłonie ich doszczętnie, jeśli nie będą mieli się na baczności.

Sprawdź nasze inne oferty, mamy kostki:

Kup przed 13:00 w dzień roboczy -> nadamy dziś!