Potężna Mieszanka RPGowca Zestaw 23 Kości Kostek RPG + Moneta

146,34 zł
Kup przed 13:00 w dzień roboczy -> nadamy dziś!

Zestaw 23 akrylowych kostek, które są idealne dla miłośników gier fabularnych.

Materiał
Akryl
Liczba kostek w zestawie
7
Rozmiar kostek
Standardowe
Kolor dominujący
Czarny
Typ zestawu
Standardowe DnD + Moneta
Odczytywanie liczb
Cyfry
Informacje o zamówieniu Informacje o zamówieniu

Potężna Mieszanka RPGowca Zestaw 23 Kości Kostek RPG + Moneta

Zestaw 23 akrylowych kostek, które są idealne dla miłośników gier fabularnych.

Zestaw Potężna Mieszanka RPGowca to komplet 15 różnych kości oraz zestawu 8 świątecznych kości, które są idealne dla miłośników gier fabularnych. Zawiera on wszystkie podstawowe rodzaje kości potrzebne do rozgrywania sesji, takie jak kości k4, k6, k8, k10, k12 i k20. Dzięki temu zestawowi gracze będą mogli w pełni korzystać z mechaniki swojej ulubionej gry RPG, bez konieczności posiadania kilku różnych zestawów kości. Kości są wykonane z wysokiej jakości tworzywa, dzięki czemu są trwałe i będą służyć przez długi czas. Zestaw zawiera również piękną świąteczną monetę.

W święta wiele osób sięga po gry planszowe lub fabularne, aby spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. Jednym z popularnych rodzajów gier fabularnych są gry RPG, w których gracze wcielają się w postacie fantasy i przeżywają przygody na wirtualnych światach. Istnieją również specjalne "świąteczne" kostki do takich gier, które dodają świątecznego klimatu do rozgrywki. 

Kostki te zwykle wyglądają inaczej niż zwykłe kostki do gier RPG. Mają świąteczne wzory lub motywy, takie jak choinki, renifery, gwiazdki czy Mikołaje. Służą do tego samego, co zwykłe kostki - do rzucania i wykorzystywania w trakcie rozgrywki. 
 Korzystanie ze specjalnych kostek świątecznych może być również ciekawym dodatkiem do scenariuszy gier fabularnych. Można w nich wprowadzić specjalne zadania czy wyzwania związane ze świętami, takie jak zbieranie prezentów dla potrzebujących czy pomaganie elfom w przygotowaniach do Mikołajek.
W zestawie znajdują się: 
  • 1 moneta
  • 3xk20,
  • 3x k12,
  • 4x k10 z 0,
  • 3x k10 z 00 (k%),
  • 3x k8,
  • 3x k6,
  • 4x k4

Sprawdź nasze inne oferty, mamy kostki:

Kup przed 13:00 w dzień roboczy -> nadamy dziś!