Podręcznik Warhammer Age of Sigmar: Soulbound - Podręcznik Główny

178,00 zł
Burza Sigmara rozbiła hordy Chaosu, stając się iskrą, która ponownie rozpaliła nadzieję w ludach zamieszkujących Krainy śmiertelnych. Położone w ten sposób podwaliny cywilizacji umożliwiły powstanie bastionów sił Ładu i przez krótki czas wydawało się, że niekończący się napływ ciemności może zostać powstrzymany. Wtedy jednak nadszedł Nekrowstrząs, a nieumarłe legiony Nagasha powstały, by strzaskać Miasta Sigmara. Nadzieja przygasa i Krainom śmiertelnych ponownie grozi pochłonięcie przez ciemność…

Odkryj Krainy śmiertelnych dzięki pierwszej grze fabularnej osadzonej w świecie Warhammer Age of Sigmar.
Ilość

Okładka
Twarda
Wydanie
Kolorowe
Liczba stron
348
Informacje o zamówieniu Informacje o zamówieniu
PRZEDSPRZEDAŻ
Jesteście Duszosplecionymi – bohaterami wybranymi przez bogów, by stawić czoła koszmarom nękającym Krainy śmiertelnych. Powierzono wam zadanie powstrzymania nowej ery Chaosu, śmierci i Zniszczenia. Stwórzcie swoją drużynę z najpotężniejszych bohaterów krain i zmierzcie się ze zgrajami wędrownych ludożerców, legionami nieumarłych i hordami demonów, w desperackiej walce o przetrwanie.
Podręcznik Warhammer Age of Sigmar: Soulbound zawiera wszystko, czego potrzebujecie, by przeżyć niebezpieczne przygody w niezwykłym uniwersum fantasy, jakim są Krainy śmiertelnych.

Sprawdź nasze inne oferty, mamy kostki: