• Wyprzedane ;c

Kostka K6 1,6 cm RPG Czarno-fioletowa Kość Sześciościenna

1,63 zł


Na naszych innych aukacjach znajdziesz również kostki w innych kolorach.
Wyprzedane ;c

Materiał
Akryl
Liczba kostek w zestawie
1
Rozmiar kostek
Standardowe
Kolor dominujący
Czarny
Odczytywanie liczb
Kropki
Informacje o zamówieniu Informacje o zamówieniu

Kostka K6 1,6 cm RPG Czarno-fioletowa Kość Sześciościenna


Na naszych innych aukacjach znajdziesz również kostki w innych kolorach.
Sześciościenna, matowa kość będąca podstawą każdej sesji RPG oraz większości gier planszowych. Niezwykle wysoka jakość odlewu, precyzja żłobienia oraz malowania czynią z niej podstawowy wybór dla wielu graczy, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych.
Pozwól sobie na przyjemność obcowania z produktem premium - kości są wyjątkowo odporne na uszkodzenia i zużycie. Doświadczeni Mistrzowie Gry wyciągają je w kluczowych momentach sesji, by podkreślić wagę wykonywanych rzutów.

Kostki do gier to nieodłączny element tytułów RPG, ale nie tylko. Wykorzystasz je również w typowych planszówkach typu Eurobiznes, Chińczyk, czy w klasycznej grze w kości. 

Oczywiście najbardziej popularny rodzaj to kości sześciościenne (k6) dostępne w praktycznym komplecie. Inną, równie często wybieraną opcją są kości dwunastościenne (k12). Zazwyczaj stosuje się je w grach RPG i wszędzie tam, gdzie zasady wymagają rzutów dwiema kośćmi k6. To nie wszystko - wśród naszych propozycji znajdziesz nie tylko popularne kostki akrylowe do RPG, ale również te rzadziej spotykane, np. stuścienne (k100).

Nasze kostki to najlepszy wybór

Kości wyróżnia ciekawa kolorystyka, precyzja wykonania i nieprzeciętny wygląd. Produkty z oferty naszego sklepu są odpowiednio wyważone, a przy tym wygodne w używaniu. Stawiamy wyłącznie na zaufanych producentów, dlatego kupując w RGFK masz pewność, że plastikowe kostki posłużą Ci przez wiele kolejnych sesji!

Duży wybór klimatycznych kostek do gry

Dobieraj kości o różnej estetyce, wybierz gotowy zestaw lub stwórz swój własny. Nasza oferta obejmuje kości plastikowe do RPG, komplety kostek sześciościennych, a także pojedyncze, pięknie wykonane kości w nietypowych wersjach, np. kryształowej i brokatowej. W sklepie RGFK dostępne są też wyjątkowe kostki stuścienne czy świecące w ciemności. Z ich pomocą urozmaicisz każdą rozgrywkę i zapewnisz sobie więcej przyjemności z każdego wykonanego rzutu. 

Sprawdź nasze inne oferty, mamy kostki:

Kup przed 13:00 w dzień roboczy -> nadamy dziś!