Dungeons And Dragons Baldur's Gate - Zstąpienie Do Avernusa Ekran Mistrza Podziemi

48,00 zł
Kup przed 13:00 w dzień roboczy -> nadamy dziś!

Ekran ten jest nieocenioną pomocą przy prowadzeniu oficjalnej kampanii. Wewnątrz znajdziemy szereg użytecznych tabel zawierających informacje o demonicznych imionach, władcach piekła i machinach bojowych, na których pewnie nie raz będą podróżowali gracze przez szalenie niebezpieczną pierwszą warstwę Dziewięciu Piekieł.

Ilość

Materiał
Papier
System RPG
Dungeons and Dragons
Liczba paneli
4
Łączenie
Klej
Orientacja
Pozioma
Informacje o zamówieniu Informacje o zamówieniu

Ekran Mistrza Podziemi został zaprojektowany w taki sposób, by prowadzący mógł obserwować graczy, lecz ukryć swoje notatki i rzuty kośćmi.
Witajcie we Wrotach Baldura, mieście pełnym ambicji, zepsucia i mordu. Dopiero co rozpoczynacie życie poszukiwaczy przygód, a już zostajecie wplątani w spisek, który rozciąga się od cieni Wrót Baldura aż po linie frontu w Wojnie Krwi! Czy uratujecie setki istnień wciągniętych wbrew swej woli do miejsca wiecznego potępienia i uratujecie miasto Elturel przed zagładą? Czy będziecie w stanie wykorzystać piekielne machiny wojenne i niemoralne układy przeciw arcydiablicy Zariel i jej legionom? Czy wbrew nieskończonemu złu Dziewięciu Piekieł odnajdziecie bezpieczną drogę do domu?
Zawartość:

  • tekturowy ekran: rewers to przykuwająca oko grafika, awers zajmują tabele pełne przydatnych informacji

Pobierz materiały dodatkowe TUTAJ.

Sprawdź nasze inne oferty, mamy kostki:

Inne produkty w kategorii: