Dobry Omen - Zestaw 2 Figurek Siłacz Papaj Na Kampanię RPG 25 mm

34,75 zł
Kup przed 13:00 w dzień roboczy -> nadamy dziś!

Zestaw dwóch figurek z podkładem, które świetnie sprawdzą się w grze RPG, bitewnej, a nawet zastąpią pionki w grze planszowej. Figurki zostały wydrukowane przy użyciu żywicy w rozdzielczości 6K  - oznacza to precyzyjny wydruk o wysokich detalach.

Seria
Humanoidy
Seria
Papieskie
Klimat
Fantasy
Klimat
Śmieszkowe

Dobierz fajne dodatki ^^

Informacje o zamówieniu Informacje o zamówieniu

Dobry Omen - Zestaw 2 Figurek Siłacz Papaj Na Kampanię RPG 25 mm

Zestaw dwóch figurek z podkładem, które świetnie sprawdzą się w grze RPG, bitewnej, a nawet zastąpią pionki w grze planszowej. Figurki zostały wydrukowane przy użyciu żywicy w rozdzielczości 6K  - oznacza to precyzyjny wydruk o wysokich detalach.

Figurki z podkładem gotowe do nałożenia farby.
Figurka Siłacz Papież:
  • Wymiary figurki: 39x25x29 mm
Figurka Siłacz Święty Wniebowzięty:  
  • Wymiary figurki: 41x41x52 mm

Najmniejszy dostępny rozmiar figurki jest rozmiarem dostosowanym do skali 28/32 mm.

Z przyjemnością podejmiemy się wykonania druku figurki spoza naszej standardowej oferty. Aby uzyskać dokładną wycenę, prosimy o przesłanie wiadomości z szczegółami projektu. 

Z figurek starannie usuwamy supporty, dodatkowo są potem myte w specjalnym roztworze w wirówce oraz utwardzane w profesjonalnej maszynie. Wysyłając figurkę zabezpieczamy ją bardzo dużą ilością folii bąbelkowej.

Na życzenie możemy wydrukować inne figurki oraz je pomalować, a także pomóc wybrać model do Twojej kampanii.

-Bilbo, Bilbo! To smok

- Nonsens, od tysiąca lat ich tu nie widziano.

Jeśli takie dialogi pojawiają się na Twojej sesji to znaczy, że zamiast używać realistycznych figurek smoków i innych potworów używacie najrozmaitszych zamienników. Z pewnością dobrze się przy tym bawicie, ale szkoda by było, aby ktoś się pomylił i wziął smoka za stojącą na planszy paczkę ciastek. Wiem, to absurdalne i z pewnością się nie mylicie, ale wciąż przyjemniej walczyć z żywicznym smokiem, widzieć kły w jego paszczy, żyły na skrzydłach i łuski na tułowiu aniżeli wyobrażać to sobie na pokrytym kremem ciastku. Używanie figurek nie zastąpi wam wyobraźni, ale będzie stanowić dla niej glebę i sprawi, że rozgrywanie sesji RPG bądź to gier bitewnych stanie się jeszcze bardziej przyjemne. Prezentowane przez nas figurki potwór oferują szeroki wachlarz plugastw, które mogą odwiedzić wasz stół do gry.

Oprócz ciastek dość też kapsli, plaskaczy czy guzików. Twoja drużyna powinna wyglądać jak prawdziwi bohaterowie. Dobrze jest nie tylko wyobrażać sobie swojego elfiego czarodzieja, krasnoludzkiego wojownika i ludzkiego paladyna ale również widzieć na stole reprezentujące ich figurki. Wykonane z żywicy figurki 3D umożliwią Ci to. Wydrukowane z najwyższą starannością pozwolą Ci w procesie malowania spersonalizować niemal każdy szczegół. Jakość figurek pozwala odróżnić klamerkę w pasie, rzemień trzymający topór czy poszczególne kosmyki włosów. Twoja drużyna może być jeszcze bardziej żywa. Żywa drużyna zaś zasługuje na żywych przeciwników – nie zapomnij dokupić figurek z którymi potykać mogą się Twoi bohaterowie, wszak w każdym świecie spotkasz na pęczki humanoidów gotowych walczyć nawet z najpotężniejszymi śmiałkami. Nikt nie widział również gry bitewnej, w której występowałaby tylko jedna armia i to armia nieposiadająca humanoidów.

banner

Małe - Czas dostawy: 25 dni roboczych
Duże - Czas dostawy: 45 dni roboczych

Sprawdź nasze inne oferty, mamy kostki:

Czas dostawy: 45 dni roboczych
Kup przed 13:00 w dzień roboczy -> Nadamy tego samego dnia :D