• Wyprzedane ;c

Aksamitno Skórzany Dice Tray Tacka Na Kości RPG Drewnianej Karczmy 22x16 cm

36,59 zł

Dice tray wielkości 22x16 cm wykonany ze skóry i aksamitu. Doskonały wybór aby utrzymać kostki w jednym miejscu i wygłuszyć dźwięk ich toczenia się.

Wyprzedane ;c

Kolor dominujący
Brązowy
Kształt
Prostokątne

Dobierz fajne dodatki ^^

Informacje o zamówieniu Informacje o zamówieniu

Aksamitno Skórzany Dice Tray Tacka Na Kości RPG Drewnianej Karczmy 22x16 cm

Dice tray wielkości 22x16 cm wykonany ze skóry i aksamitu. Doskonały wybór aby utrzymać kostki w jednym miejscu i wygłuszyć dźwięk ich toczenia się.

Dice tray jest wykonany ze skóry, a w środku wyłożony aksamitem. W narożnikach znajdują się wytrzymałe, metalowe napy dzięki którym możemy płaską matę zmienić w miseczkę do rzucania koścmi.
Po rozłożeniu mata ma rozmiar 27x21 cm, po złożeniu przestrzeń do rzucania wynosi 22x16 cm.

  • Kolor tacki: brązowy 
  • Materiał: Skaj

Informacje o personalizowanej grafice: 

• gradienty mogą nie zostać wygrawerowane, zalecamy grafiki mono, linearty

• przyjmujemy pliki PDF, AI, SVG, PNG oraz JPG

• prosimy o wskazanie rozmiaru grafiki oraz jej umiejscowienie

• grawer wykonujemy laserem, przez wypalenie w materiale, nie ma możliwości wyboru jego koloru

 

Kup przed 13:00 w dzień roboczy -> Nadamy tego samego dnia :D UWAGA: Grawer wydłuża czas wysyłki do 45 dni roboczych!

Koniec z kostkami wypadającymi poza stół, które giną w czeluściach Twojego domu. Koniec z wyciąganiem kości, które utkwiły gdzieś między szafkami. Skórzane tacki do gry spieszą na ratunek!

Rzuty kośćmi to standard w niemal każdej grze bez prądu. Czy to tytuł fabularny, czy skomplikowana strategia, czy może prosty Chińczyk z dziećmi – na stole nie powinno zabraknąć pięknie wykonanej tacki. Skórzane modele z naszej oferty są szczególnie eleganckie i praktyczne. Łączą w sobie estetyczny wygląd z ogromną funkcjonalnością. Występują w wielu kolorach i kształtach, doskonale utrzymują kostki w jednym miejscu i wygłuszają dźwięki podczas gry.

Tacki na kości: skóra i kości to najlepsze połączenie

Skórzana tacka na kości to przydatny, choć niepozorny gadżet. Po pierwsze pozwala na swobodę grania w pobliżu innych osób, ponieważ tłumi dźwięk toczących się kości. Po drugie likwiduje problem braku miejsca do rzucania, np. podczas podróży, w pociągu, samolocie. Niewielka przestrzeń przeznaczona wyłącznie na rzuty kostką zdecydowanie zwiększa komfort oraz przyjemność z gry.   

Tacka do gier planszowych w sklepie RGFK

Dostępne tacki zapewniają trwałość oraz doskonałe wygłuszenie dźwięku toczących się kostek.

Tacki z oferty RGFK są wyjątkowo uniwersalne. Nadają się do grania w planszówki w każdych warunkach. W ich narożnikach znajdują się metalowe napy, które pozwalają zmienić płaską matę w miseczkę do rzucania kośćmi. Możesz korzystać z nich na dwa sposoby: w formie płaskiego podłoża (w sam raz na stół) lub mniejszej, wyznaczonej przestrzeni ze ściankami.  

Sprawdź nasze inne oferty, mamy kostki:

Kup przed 13:00 w dzień roboczy -> Nadamy tego samego dnia :D