• Wyprzedane ;c

Aksamitno Skórzany Dice Tray Tacka Na Kości RPG Czarodziejki

32,52 zł

Dice tray wykonany ze skóry i aksamitu. Doskonały wybór aby utrzymać kostki w jednym miejscu i wygłuszyć dźwięk ich toczenia się.

Wyprzedane ;c

Informacje o zamówieniu Informacje o zamówieniu

Aksamitno Skórzany Dice Tray Tacka Na Kości RPG Czarodziejki

Dice tray wykonany ze skóry i aksamitu. Doskonały wybór aby utrzymać kostki w jednym miejscu i wygłuszyć dźwięk ich toczenia się.

Dice tray jest wykonany ze skóry, a w środku wyłożony aksamitem. W narożnikach znajdują się wytrzymałe, metalowe napy dzięki którym możemy płaską matę zmienić w miseczkę do rzucania koścmi.

  • Kolor tacki: łososiowy 
  • Materiał: Skaj


 

Koniec z kostkami wypadającymi poza stół, które giną w czeluściach Twojego domu. Koniec z wyciąganiem kości, które utkwiły gdzieś między szafkami. Skórzane tacki do gry spieszą na ratunek!

Rzuty kośćmi to standard w niemal każdej grze bez prądu. Czy to tytuł fabularny, czy skomplikowana strategia, czy może prosty Chińczyk z dziećmi – na stole nie powinno zabraknąć pięknie wykonanej tacki. Skórzane modele z naszej oferty są szczególnie eleganckie i praktyczne. Łączą w sobie estetyczny wygląd z ogromną funkcjonalnością. Występują w wielu kolorach i kształtach, doskonale utrzymują kostki w jednym miejscu i wygłuszają dźwięki podczas gry.

Tacki na kości: skóra i kości to najlepsze połączenie

Skórzana tacka na kości to przydatny, choć niepozorny gadżet. Po pierwsze pozwala na swobodę grania w pobliżu innych osób, ponieważ tłumi dźwięk toczących się kości. Po drugie likwiduje problem braku miejsca do rzucania, np. podczas podróży, w pociągu, samolocie. Niewielka przestrzeń przeznaczona wyłącznie na rzuty kostką zdecydowanie zwiększa komfort oraz przyjemność z gry.   

Tacka do gier planszowych w sklepie RGFK

Dostępne tacki zapewniają trwałość oraz doskonałe wygłuszenie dźwięku toczących się kostek.

Tacki z oferty RGFK są wyjątkowo uniwersalne. Nadają się do grania w planszówki w każdych warunkach. W ich narożnikach znajdują się metalowe napy, które pozwalają zmienić płaską matę w miseczkę do rzucania kośćmi. Możesz korzystać z nich na dwa sposoby: w formie płaskiego podłoża (w sam raz na stół) lub mniejszej, wyznaczonej przestrzeni ze ściankami.  

Sprawdź nasze inne oferty, mamy kostki:

Kup przed 13:00 w dzień roboczy -> nadamy dziś!