ZESTAW SAVAGE WORLDS MINISETTINGI 1 + 2 + POJAZDY

Zestaw zawierający 2 Minisettingi Savage Worlds oraz dodatek Pojazdy.
72,00
PLN
  • Czas wysyłki: 24 Godziny
  • Numer katalogowy : SW05/SW06/SW07
Wydawca: GRAmel

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  
Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

Gry wydawnictwa GRAmel gwarantują najwyższą jakość, produkty wykonane zostały z najlepszych materiałów. Akcesoria marki odznaczają się znakomitymi parametrami i niezawodnością.

Wygodną i przyjemną grę zapewniają elementy wykonane wytrzymałego papieru i tworzyw sztucznych.

Zestaw zawierający 2 Minisettingi Savage Worlds oraz dodatek Pojazdy.

Savage Worlds: Minisettingi 1. Dwa Miniaturowe settingi: "Duch rewolucji" oraz "W głębi"(miękka oprawa, kolor, broszura)

W Głębi

Rodzina odkrywców bierze udział w ekspedycji ONZ mającej na celu odkrycie tajemnic „Zajścia” na dnie Rowu Mariańskiego. To, co tam odkryją, zmieni świat na zawsze. Ten setting, inspirowany przygodowymi kreskówkami, przedstawia dziwne, odmienione morskie istoty, podstępnych rywali i eskalujące niebezpieczeństwo ze strony samego Zajścia oraz nieznanej siły stojącej za nim.

Duch Rewolucji

Wojna o Niepodległość Stanów Zjednoczonych zakończyła się sukcesem… ale oznacza to, że teraz to młode państwo musi zjednoczyć poróżnione kolonie. Nie jest to lekcja amerykańskiej historii… to pulpowa opowieść z Nowego Świata. Perfidni Iluminaci knują spiski w zadymionych tawernach w Bostonie. Upadli bogowie ludów Północy przemierzają dzikie terytoria Ohio. Upiory zmarłych krążą po świecie. Synowie Wolności zaś muszą władać piórem i słowem równie dobrze jak muszkietem... ale przyda się im też Oświecona Nauka, a nawet pradawna magya. Za to w żyłach nielicznych płynie krew dawnych bogów. Popraw trójrożny kapelusz, przytrocz szpadę, przygotuj ładunki do pistoletu i ruszaj walczyć o wolność nowego państwa!

  • Liczba stron: 24
  • Rodzaj oprawy: miękka

Savage Worlds: Minisettingi 2. Dwa Miniaturowe settingi: "Tesla Rangers" oraz "Zaginione miasto Astli"

Tesla Rangers

Minęło 11 lat odkąd Ameryka przegrała Wojnę z Robotami i straciła ziemie na zachód od Missisipi na rzecz maszyn. Zjawił się jednak młody, zdolny naukowiec z kontraktem rządowym i mnóstwem nowych eksperymentalnych urządzeń i zamierza przekroczyć Miss, by spenetrować Ziemię Niczyją. Tesla Rangers to pełna akcji mieszanka westernu i dieselpunku, gdzie kowboje, wyposażeni w rewolwery miotające błyskawice, walczą o ocalenie Drutowego Zachodu przed hordą opancerzonych automatów.

Zaginione miasto Astli

Zaginione miasto Astli to świat fantasy stylizowany na science fiction, a wszystko to działające dzięki magii. Wyobraź sobie dowolną niezwykle rozwiniętą technologię – a teraz wyobraź sobie, że całość jest zasilana magicznymi źródłami energii. Jest to również świat w kłopotach, gdzie toczy się dziwna wojna między dwiema grupami – i tylko jedna strona zdaje sobie sprawę, że wojna trwa. To właśnie Astla.

Savage Worlds: Pojazdy da ci prawo do jazdy pojazdem każdego rodzaju. Rzymskie galeony? Stacje kosmiczne wielkości księżyca? Znajdziecie tu ogromny zbiór przykładowych statystyk najprzeróżniejszych pojazdów, czekających tylko, abyście je stuningowali do swoich potrzeb lub używali podanych statystyk w trakcie gry! Wystarczy dodać uzbrojenie i odważną załogę.

Typy pojazdów są podzielone według epoki, więc możesz z łatwością odpowiedzieć na te palące pytania, jak na przykład: co by było, gdyby zaawansowany statek kosmiczny obcych miał stawić czoła okrętowi z II wojny światowej. Każdemu typowi pojazdu poświęcona jest tabela zawierająca: Rozmiar, masę, długość, Sterowność, Prędkość maksymalną, Wytrzymałość, załogę oraz przykładowe jednostki typowe dla danej kategorii.

Księga Pojazdów zawiera liczne wskazówki dotyczące konwersji maszyn – niezależnie od tego, czy są to pojazdy z prawdziwego świata, czy fikcyjne – na potrzeby twojej gry, a także wskazówki dotyczące używania statystyk pojazdów, dzięki którym możesz urozmaicić spotkania i starcia z potworami przy twoim stole.

A do tego dostaniecie broszurę ze wszystkimi pojazdami z podstawki SWEP! 

  • Liczba stron: 28
  • Rodzaj oprawy: miękka

  • Okładka: Miękka
  • Wydanie: Kolorowe

Specyfikacja

Okładka: Miękka
Wydanie: Kolorowe
Powiązane produkty
MROCZNY WŁADCA KOŚCI ZESTAW PREZENTOWY RPG

MROCZNY WŁADCA KOŚCI ZESTAW PREZENTOWY RPG

150,00 PLN
ZESTAW DND KSIĘGA MISTRZA GRACZA POTWORÓW ED 5.0

ZESTAW DND KSIĘGA MISTRZA GRACZA POTWORÓW ED 5.0

540,00 PLN
ZESTAW GIER MUNCHKIN CTHULHU + 2 + 3 + 4

ZESTAW GIER MUNCHKIN CTHULHU + 2 + 3 + 4

250,00 PLN
ZESTAW MUNCHKIN APOKALIPSA EDYCJA JUBILEUSZOWA 1+2

ZESTAW MUNCHKIN APOKALIPSA EDYCJA JUBILEUSZOWA 1+2

174,00 PLN
WALKA Z KRAKENEM ZESTAW PREZENTOWY RPG

WALKA Z KRAKENEM ZESTAW PREZENTOWY RPG

67,00 PLN
CTHULTYSTA ZEW CTHULHU ZESTAW PREZENTOWY RPG

CTHULTYSTA ZEW CTHULHU ZESTAW PREZENTOWY RPG

184,00 PLN
KRÓL GOBLINÓW ZESTAW PREZENTOWY RPG

KRÓL GOBLINÓW ZESTAW PREZENTOWY RPG

184,00 PLN
MAGICZNA SAKIEWKA ZESTAW PREZENTOWY RPG

MAGICZNA SAKIEWKA ZESTAW PREZENTOWY RPG

149,00 PLN
PRIDE MONTH LGBT TĘCZOWY ZESTAW PREZENTOWY RPG

PRIDE MONTH LGBT TĘCZOWY ZESTAW PREZENTOWY RPG

50,00 PLN

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl