• Wyprzedane ;c

Zestaw Podręczników Zew Cthulhu - Horror Nad Wartą + Cienie Tatr + Usłysz Zew Cthulhu

800,00 zł

Zestaw trzech podręczników zawierających scenariusze do gry Zew Cthulhu.

Ilość
block Wyprzedane ;c

Okładka
Twarda
Wydanie
Kolorowe
Rozmiar
30 x 21.5 cm
Informacje o zamówieniu Informacje o zamówieniu

Horror Nad Wartą

 • Koszmar Poznania  - Sandy Petersen

Poznań, rok 2018. Młody policjant trafia na trop tajemniczych wydarzeń w podziemiach pruskich fortów na poznańskiej Cytadeli. Nie wiedząc, kto z jego otoczenia jest w to zamieszany, prosi naszych bohaterów o pomoc w rozwikłaniu sprawy.

 
 • Miłość  - Miłosz
Miłość to współczesny scenariusz, w którym badacze będą musieli zmierzyć się nie tylko z tajemnicami rodem z Mitów Cthulhu, ale również z rosnącym, doświadczanym przez nas na co dzień oddaleniem ludzi od siebie - nieufnością, egoizmem, izolacją…
 
 • Dorośli we mgle  - Michał Bańka
Początek lat 90., małe miasteczko na przedmieściach Warszawy. Grupa przyjaciół ze szkoły stara się rozwiązać tajemnicę zaginięcia ich przyjaciela. Zaginięcia, na które większość dorosłych nie zwróciła uwagi.
Czy sami zdołają stawić czoła mrocznym siłom, rozwiązać zagadkę i uratować kolegę?
 
 • W cieniu świateł  - Adam Wieczorek
W przededniu wielkiej imprezy plenerowej w Olsztynie pod Częstochową, opinią publiczną wstrząsa samobójstwo na Jasnej Górze. Dziennikarskie śledztwo ujawnia prawdziwą skalę dramatu. Walcząc z ludzką chciwością i ignorancją, badacze próbują powstrzymać największą tragedię w historii powojennej Polski.
Cienie Tatr
 • Czarny jak węgiel  - Mark Morrison, John Coleman i Penelope Love
W 1922 r. w pobliżu wioski Anapol na Podhalu spadł tajemniczy meteoryt. Grupa naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego szybko organizuje wyprawę badawczą, mając nadzieję, że ten przypadek będzie równie sławny, co katastrofa tunguska z 1908 r.
 
 • Pozdrowienia z Polski  - Michał Dzidt
Lipiec 1971 roku - w małej wsi Syrynia dochodzi do aresztowania wroga władzy ludowej. Niestety z milicyjnego archiwum zostają skradzione dowody w jego sprawie - fotografie, rzekomo zrobione w przyszłości, w której Polska odrzuciła socjalizm. W tym momencie śledztwo przejmuje Wydział X.
 
 • Pociąg do szaleństwa  - Maria Piątkowska, Władysław Kasicki
Jesienią 1944 roku z Wrocławia miał wyruszyć słynny złoty pociąg. Nigdy jednak nie dojechał na dworzec w Wałbrzychu, a skarby, którymi rzekomo był załadowany, przepadły bez śladu.
Jaką tajemnicę odkryli bohaterowie, zgłębiając mroczną historię projektu Riese i czego tak zajadle strzegą lokalni mieszkańcy?
 
 • Mity pod Giewontem  - Paweł Jurgiel, Wojciech Rzadek
Jest wiosna 1936 roku w Zakopanem, gdzie łączą się dwa światy: góralski, pełen ludowych wierzeń i tajemnic oraz wielkomiejski świat bohemy. Aby rozwikłać tajemnicę śmierci w miasteczku, nasi bohaterowie będą musieli między nimi balansować.
Czy odkryją, co przestraszyło Witkiewicza? Czy duch gór naprawdę istnieje?
Usłysz Zew Cthulhu

 • Sprawa Małego Cohna - Michał Sołtysiak

Jedyny i niepowtarzalny pulpowy scenariusz o Poznaniu w latach 20.!!! Całkowicie oparty na faktach! Nawet z bibliografią i glossami! Poznań, rok 1924. śmierć Małego Cohna rozstawia figury na poznańskiej planszy, a Badacze muszą połączyć siły, by powstrzymać Odrodzenie Zła... Mają nadzieję, że tym razem ostatecznie. Jednak tym razem nie są w stanie zaskoczyć wroga. To raczej on będzie się z nimi krwawo bawił... Bardzo krwawo.
 
 • Dawno temu w Dusznikach - Maria Piątkowska

Jest rok 1926. Para bucha z rozgrzanego komina lokomotywy. W powietrzu czuć zapach palonego węgla. Lada moment zza drzew wyłoni się tablica informująca o wjeździe do Bad Reinerz. Sympozjum spirytystyczne to dość niecodzienne wydarzenie dla mieszkańców spokojnego miasteczka uzdrowiskowego. Co takiego odkrył prezes Towarzystwa Teozoficznego w Górach Stołowych i dlaczego Badacze dostali zaproszenia tak nagle?
 
 • Babie lato - Tomasz Barański, Adam Wieczorek, Artur Wszeborowski

Rok 1944. II wojna światowa wkracza w decydującą fazę. W promieniach jesiennego słońca lśnią nitki babiego lata. Pancerny sowiecki walec przetacza się przez tereny okupowanej Polski. Trwa operacja dukielsko-preszowska, gdzie oddziały Armii Czerwonej toczą zaciekły bój o przełęcz dukielską. Gracze wcielają się w drużynę polskich partyzantów, którzy próbują osłabić siły niemieckie przed uderzeniem sił sojuszniczych. W trakcie działań odkrywają, że hitlerowcy planują test nowej, cudownej broni. Podążając tropem Niemców, znajdują ślady działalności pradawnych sił. Partyzanci szybko przekonują się, że od toczonej na wielu frontach walki zależy coś więcej niż tylko powodzenie radzieckiej ofensywy.
 
 • Na dnie smętnego jeziora - Władysław Kasicki

W 1971 roku w okolicach jeziora święcajty dochodzi do zaginięcia. Kolejnego. Mazurzy niechętnie współpracują z władzami, strzegąc swych tajemnic i upatrując źródeł tragedii we wzbudzających niepokój kamiennych kręgach pruskich Galindów z pobliskich lasów. Sfrustrowany brakiem wyników lokalny funkcjonariusz milicji, wbrew zaleceniom przełożonych, angażuje do pomocy grupę Badaczy.
 
 • Dom, którego nie ma - Bartłomiej Fabiszewski, Zbigniew Zych

Warszawa, rok 2019. Badacze zostają wciągnięci w sprawę niedawnego zaginięcia studenta dziennikarstwa z Uniwersytetu Warszawskiego. Szybko okazuje się, że chłopak wcale nie zaginął, tylko z niewiadomych powodów postanowił zostać bezdomnym. Wszystko związane jest z tajemniczą kamienicą, która powinna podobno znajdować się na warszawskiej Woli, ale nikt z okolicznych mieszkańców nie pamięta, by kiedykolwiek istniała.


Przy zakupie wysyłamy link do plików PDF przydatnych do sesji Zewu Cthulhu zawierających m. in. karty postaci, materiały dodatkowe i startery. 

Pobierz materiały dodatkowe TUTAJ

Zaskocz wielbiciela RPG-ów lub planszówek i sprezentuj mu idealny zestaw akcesoriów od Rezystancji Grzejnika. Zamówisz u nas przemyślane zestawy prezentowe, w sam raz dla osób lubiących gry bez prądu. Oryginalne, starannie wykonane i dopasowane pod względem kolorystyki, tematu lub motywu przewodniego.

Wybierz komplet kości z tacką do rzucania, aksamitnym woreczkiem pod kolor, monetami, albo zmywalną matą. Obdaruj kogoś zestawem nietypowych kostek, które świecą w ciemności lub całym niezbędnikiem gadżetów RPG – w sam raz dla początkującego i zaawansowanego gracza!

Zestawy prezentowe, które wywołują szczerą radość

Niektórzy uwielbiają robić prezenty, u innych wywołuje to spory stres. W sklepie RGFK znaleźliśmy doskonałe rozwiązanie dla jednych i drugich. Wybór zestawu prezentowego daje wiele korzyści dla osoby obdarowanej oraz kupującej. Zamiast tracić długie godziny na poszukiwanie poszczególnych akcesoriów, możesz zdecydować się na pięknie wykonany, dopasowany kolorystycznie komplet. W tej kategorii szybko znajdziesz unikalne przedmioty, które:

 • zaskoczą i zachwycą obdarowanego,
 • umilą mu przebieg każdej rozgrywki,
 • uzupełnią jego kolekcję gadżetów do sesji RPG.

Szukasz idealnego prezentu dla osoby lubiącej RPG-i? Zamów nasz zestaw

Zazwyczaj bardziej opłacalnym ruchem jest zakup całego zestawu niż każdego produktu osobno. W tym przypadku nie jest inaczej. Wybierając nasze zestawy prezentowe RPG, stawiasz na komplety wykonane z wysokiej jakości materiałów. Akcesoria do gier z naszej oferty są trwałe, przyciągają wzrok intensywną kolorystyką, klimatycznymi nadrukami, oraz ciekawie wplecionymi motywami z gier. Wszystkie zamówisz jak zawsze w bardzo atrakcyjnej cenie.

Nie zapominamy również o wielbicielach łamigłówek i zagadek, dlatego do oferty dodaliśmy elegancko pakowane komplety gier logicznych. Zapewniają mnóstwo zabawy, trenują kreatywność, myślenie przestrzenne i… jakże cenną cechę cierpliwości!  

Sprawdź nasze inne oferty, mamy kostki:

Inne produkty w kategorii: