• Wyprzedane ;c

Zestaw Podręczników Zew Cthulhu - Horror Nad Wartą + Cienie Tatr + Księga Strażnika

647,62 zł

Zestaw trzech podręczników do gry Zew Cthulhu.

Wyprzedane ;c

Okładka
Twarda
Wydanie
Kolorowe
Rozmiar
30 x 21.5 cm
Informacje o zamówieniu Informacje o zamówieniu

Zestaw Podręczników Zew Cthulhu - Horror Nad Wartą + Cienie Tatr + Księga Strażnika

Zestaw trzech podręczników do gry Zew Cthulhu.

Horror Nad Wartą

 • Koszmar Poznania  - Sandy Petersen

Poznań, rok 2018. Młody policjant trafia na trop tajemniczych wydarzeń w podziemiach pruskich fortów na poznańskiej Cytadeli. Nie wiedząc, kto z jego otoczenia jest w to zamieszany, prosi naszych bohaterów o pomoc w rozwikłaniu sprawy.

 
 • Miłość  - Miłosz
Miłość to współczesny scenariusz, w którym badacze będą musieli zmierzyć się nie tylko z tajemnicami rodem z Mitów Cthulhu, ale również z rosnącym, doświadczanym przez nas na co dzień oddaleniem ludzi od siebie - nieufnością, egoizmem, izolacją…
 
 • Dorośli we mgle  - Michał Bańka
Początek lat 90., małe miasteczko na przedmieściach Warszawy. Grupa przyjaciół ze szkoły stara się rozwiązać tajemnicę zaginięcia ich przyjaciela. Zaginięcia, na które większość dorosłych nie zwróciła uwagi.
Czy sami zdołają stawić czoła mrocznym siłom, rozwiązać zagadkę i uratować kolegę?
 
 • W cieniu świateł  - Adam Wieczorek
W przededniu wielkiej imprezy plenerowej w Olsztynie pod Częstochową, opinią publiczną wstrząsa samobójstwo na Jasnej Górze. Dziennikarskie śledztwo ujawnia prawdziwą skalę dramatu. Walcząc z ludzką chciwością i ignorancją, badacze próbują powstrzymać największą tragedię w historii powojennej Polski.
Cienie Tatr
 • Czarny jak węgiel  - Mark Morrison, John Coleman i Penelope Love
W 1922 r. w pobliżu wioski Anapol na Podhalu spadł tajemniczy meteoryt. Grupa naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego szybko organizuje wyprawę badawczą, mając nadzieję, że ten przypadek będzie równie sławny, co katastrofa tunguska z 1908 r.
 
 • Pozdrowienia z Polski  - Michał Dzidt
Lipiec 1971 roku - w małej wsi Syrynia dochodzi do aresztowania wroga władzy ludowej. Niestety z milicyjnego archiwum zostają skradzione dowody w jego sprawie - fotografie, rzekomo zrobione w przyszłości, w której Polska odrzuciła socjalizm. W tym momencie śledztwo przejmuje Wydział X.
 
 • Pociąg do szaleństwa  - Maria Piątkowska, Władysław Kasicki
Jesienią 1944 roku z Wrocławia miał wyruszyć słynny złoty pociąg. Nigdy jednak nie dojechał na dworzec w Wałbrzychu, a skarby, którymi rzekomo był załadowany, przepadły bez śladu.
Jaką tajemnicę odkryli bohaterowie, zgłębiając mroczną historię projektu Riese i czego tak zajadle strzegą lokalni mieszkańcy?
 
 • Mity pod Giewontem  - Paweł Jurgiel, Wojciech Rzadek
Jest wiosna 1936 roku w Zakopanem, gdzie łączą się dwa światy: góralski, pełen ludowych wierzeń i tajemnic oraz wielkomiejski świat bohemy. Aby rozwikłać tajemnicę śmierci w miasteczku, nasi bohaterowie będą musieli między nimi balansować.
Czy odkryją, co przestraszyło Witkiewicza? Czy duch gór naprawdę istnieje?
Księga Strażnika
Pozwól się wciągnąć w niepokojący świat mitów H.P. Lovecrafta, zbierz drużynę Badaczy Tajemnic i opowiedz im przerażającą historię.
Zew Cthulhu 7. Edycja to kultowa gra fabularna pełna tajemnic i horrorów, gdzie jeden z graczy wciela się w rolę Strażnika Tajemnic, narratora opowiadającego historię, a reszta uczestników gry to Badacze Tajemnic, rozwiązujący zagadki bohaterowie z przypadku. Gracze, ścigając się z czasem, próbują powstrzymać mroczne siły przed przejęciem kontroli nad naszym światem.
 
DLACZEGO ZEW CTHULHU
  • Kultowy system znany i ceniony od lat.
  • Klimat Stranger Things i True Detective.
  • Przerażający i tajemniczy świat.
  • świetna, detektywistyczna konwencja.
  • Elastyczny system pasujący do każdej epoki.
  • Intuicyjna i bezproblemowa mechanika.

Przy zakupie wysyłamy link do plików PDF przydatnych do sesji Zewu Cthulhu zawierających m. in. karty postaci, materiały dodatkowe i startery. 

Pobierz materiały dodatkowe TUTAJ

Sprawdź darmowe materiały dodatkowe do tego systemu: DODATKI

Przeczytaj artykuł o tworzeniu postaci: TUTAJ

Sprawdź nasze inne oferty, mamy kostki:

Kup przed 13:00 w dzień roboczy -> nadamy dziś!