• Wyprzedane ;c

Prastary Las Zestaw 7 Kości Kostek 3d RPG

40,65 zł
Nowe kości, posiadające moc prastarego lasu. Odnalezione w konarze potężnego dębu, który wypełnił je swoją mocą i wiedzą. Kostki te były świadkami wielkiej bitwy Entów, upływające lata sprawiły, że niemal połączyły się z otaczającym je środowiskiem.
Ilość
block Wyprzedane ;c

Materiał
Akryl
Liczba kostek
7
Rozmiar kostek
Standardowe
Kolor dominujący
Zielony
Typ zestawu
Standardowe DnD
Odczytywanie liczb
Cyfry

Inne produkty w kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Informacje o zamówieniu Informacje o zamówieniu
To są nasze Leśne kości dla wszystkich, którzy wierzą, że są na świecie długie historie do opowiedzenia w grach i warto znaleźć czas na ich wysłuchanie. Zaprojektowaliśmy nasze mistrzowsko wykonane komplety jako dar dla Króla Elfów i jego Dzikiego Gonu.
Radzenie zaś sobie z okrutnym władcą z Krainy Czarów nie jest takie proste, ponieważ tylko to, co najlepsze zaspokaja potrzeby dzikiego władcy europejskich ostępów leśnych. Stworzyliśmy więc kości, które wyglądają jak wyjątkowe secesyjne przedmiot, pełne rzeźbionych twarzy w liściach i z tłem przypominającym korę drzewa. Nie znajdziecie podobnych z roślinnymi festonami na całej powierzchni.
Zestaw zawiera siedem sztuk kości, każda innego rodzaju. Ten zestaw doskonale sprawdzi się w każdej grze RPG, ale najlepsze doświadczenie pojawia się podczas rozgrywki pośród drzew.

Sprawdź nasze inne oferty, mamy kostki:

Kup przed 13:00 w dzień roboczy -> nadamy dziś!