• Wyprzedane ;c

Podręcznik Savage Worlds: Minisettingi 2 (miękka Oprawa)

19,05 zł

Savage Worlds: Minisettingi 2. Dwa Miniaturowe settingi: "Tesla Rangers" oraz "Zaginione miasto Astli".

Ilość
block Wyprzedane ;c

Okładka
Miękka
Wydanie
Kolorowe
Liczba stron
28
Rozmiar
153 x 230 mm

Inne produkty w kategorii:

Informacje o zamówieniu Informacje o zamówieniu

Tesla Rangers
Minęło 11 lat odkąd Ameryka przegrała Wojnę z Robotami i straciła ziemie na zachód od Missisipi na rzecz maszyn. Zjawił się jednak młody, zdolny naukowiec z kontraktem rządowym i mnóstwem nowych eksperymentalnych urządzeń i zamierza przekroczyć Miss, by spenetrować Ziemię Niczyją. Tesla Rangers to pełna akcji mieszanka westernu i dieselpunku, gdzie kowboje, wyposażeni w rewolwery miotające błyskawice, walczą o ocalenie Drutowego Zachodu przed hordą opancerzonych automatów.


Zaginione miasto Astli
Zaginione miasto Astli to świat fantasy stylizowany na science fiction, a wszystko to działające dzięki magii. Wyobraź sobie dowolną niezwykle rozwiniętą technologię – a teraz wyobraź sobie, że całość jest zasilana magicznymi źródłami energii. Jest to również świat w kłopotach, gdzie toczy się dziwna wojna między dwiema grupami – i tylko jedna strona zdaje sobie sprawę, że wojna trwa. To właśnie Astla.


Uwaga!  To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry  Savage Worlds: Edycja Przygodowa.

Sprawdź darmowe materiały dodatkowe do tego systemu: DODATKI

Sprawdź nasze inne oferty, mamy kostki:

Kup przed 13:00 w dzień roboczy -> nadamy dziś!