Podręcznik Savage Worlds: Interface Zero (ed. Polska)

19,05 zł
Kup przed 13:00 w dzień roboczy -> nadamy dziś!

Interface Zero przenosi akcję Savage Worlds do brutalnego, szalonego roku 2088.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Okładka
Miękka
Wydanie
Kolorowe
Liczba stron
352
Rozmiar
16 x 23 cm
Informacje o zamówieniu Informacje o zamówieniu

Inne produkty w kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Masz giwerę?
W Interface-Zero zmierzysz się z mistrzami pradawnych chińskichtriad, hakerami-anarchistami i cyfrowymi baronami korporacji.Pokrzyżujesz szyki Mandarynatowi Nowych Chin albo Bogobojnej KoalicjiAmeryki Północnej. Weźmiesz na muszkę snajperki albo skrzyżujesznano-stalowe ostrza z gangerami, hybrydami o modyfikowanym genotypie icyberszturmowcami.


Jesteś w Sieci?
Życie w 2088 jest szybkie. Jeżeli chcesz przetrwać, musisz byćjeszcze szybszy. Ale nic się nie martw, stary, mamy wszystko podkontrolą. Brawurowe i grywalne zasady cybernetyki pozwolą ci stworzyćwszczepy, jakich tylko dusza zapragnie!


Chcesz się wbić do Domeny korporacji?
Interface Zero to świat bez ograniczeń - możesz być robotem osztucznej inteligencji, transgeniczną hybrydą albo starym, dobrymczłowiekiem z krwi i kości. Możesz tak zmienić świat, by odpowiadałtwoim potrzebom. Albo wszczepiać sobie cyberimplanty, łączyć się zmaszynami, pilotować poduszkowce, mechy, motory odrzutowe, a nawetczołgi antygrawitacyjne czy Pojazdy Niskiego Pułapu, wyposażone wsupernowoczesne systemy napędowe.
Wcielisz się w rolę buntownika, toczącego ukrytą wojnę z wielkimikorporacjami, prywatnego detektywa rodem z czarnego kryminału,nieustraszonego, heroicznego pilota ogromnego robota z futurystycznejJaponii - czy nawet rozbitka, próbującego przeżyć napostapokaliptycznym pustkowiu, pełnym mutantów i mechanicznychpotworów, którymi zarządza wszechpotężna SI. Interface Zero to nietylko gra - ale i przybornik, z którego możesz swobodnie wybierać teelementy, które pasują do gry science-fiction, w jaką macie ochotędzisiaj zagrać.
Polska edycja dodatkowo zawiera przygodę "Przesyłka eskpresowa",generator gangów z dodatku Boston oraz opis Polski AD 2088.


Uwaga!  To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry  Savage Worlds: Edycja Przygodowa.

Sprawdź darmowe materiały dodatkowe do tego systemu: DODATKI

Sprawdź nasze inne oferty, mamy kostki:

Kup przed 13:00 w dzień roboczy -> nadamy dziś!