• Wyprzedane ;c

Podręcznik Savage Worlds Deadlands Reloaded: Miasta Duchów

19,05 zł

Miasta Duchów, to dodatek poświęconym ciekawym osadom Dziwnego Zachodu. Znajdziecie tutaj opisy samych miast, osób, które je zamieszkują, jak również specyficznych problemów z którymi muszą sobie radzić mieszkańcy. Każde z jedenastu opisanych tu miast prezentuje nieco inny klimat, znajdzie się więc tutaj coś dla fanów różnorodnych konwencji w których można prowadzić Deadlands Reloaded.

Ilość
block Wyprzedane ;c

Okładka
Miękka
Wydanie
Kolorowe
Liczba stron
128
Rozmiar
165 x 230 mm

Inne produkty w kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Informacje o zamówieniu Informacje o zamówieniu

Większość miasteczek na Dziwnym Zachodzie nie przeżywa roku. Czy to osada górniczna, faktoria handlowa, potencjalna siedziba rządowa lub zabita dechami dziura: nieważne, jak twardzi czy tchórzliwi są mieszkańcy, każde miasto ryzykuje zniszczenie, czy to przez katastrofy naturalne, ludzką głupotę albo miliony niebezpieczeństw czających się w ciemności. Na każdym kroku życia osadnika zagrażają tak zwykłe, jak i niezwykłe, czy wręcz dziwaczne niebezpieczeństwa. To zakrawa na cud, że którekolwiek z tych miasteczek może przetrwać.
Codziennie założona zostaje nowa osada, a inna upada. Niektóre mogą stać się wielkimi, prosperującymi centrami finansów i przemysłu - jak nowo powstałe Potential w Arizonie albo wielkie Dodge City - inne zaś rozkłada korupcja i konflikty. Jedne miasta rozkwitają dzięki kiniom kolejowym, inne straszą opuszczonymi budynkami. Czasem może nawet być tak, że ślepy zaułek zamienia się w nowy początek - jak na przykład w Dead End w Arizonie. Każda osada istnieje na krawędzi - i tylko ciężka praca i spory łut szczęścia sprawiają, że może dalej się rozwijać. 


W dodatku Miasta Duchów znajdziesz dokładny opis jedenastu miasteczek z każdego regionu Zachodu, gotowych do wykorzystania w waszej kampanii Deadlands Reloaded. 
Rozpisaliśmy dla was ważnych graczy, ciekawe miejsca i podstępne intrygi - często w formacie Brawourowych Opowieści. 
Każdy potrzebuje miesjca, które nazywa domem - choć czasem coś szepcze z jego mrocznych zakątków lub ukrywa się w klatce piersiowej miejscowego sklepikarza. 


Uwaga!  To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry  Savage Worlds: Edycja Przygodowa oraz dodatek Savage Worlds: Deadlands Reloaded.

Sprawdź darmowe materiały dodatkowe do tego systemu: DODATKI

Sprawdź nasze inne oferty, mamy kostki:

Kup przed 13:00 w dzień roboczy -> nadamy dziś!