• Wyprzedane ;c

Podręcznik Savage Worlds: Bestie I Barbarzyńcy (twarda Oprawa)

39,05 zł

Bestie i Barbarzyńcy przeniosą Was do fantastycznego settingu Krain Morza Grozy, świata, w którym potężni wojownicy mierzą swe siły z groźnymi monstrami, by zdobyć skarby i serca ukochanych, gdzie mroczni czarnoksiężnicy szepczą tajemne zaklęcia w czeluściach świątyń zapomnianych bogów, gdzie krew przelewa się na arenach ku uciesze ludu dekadenckich imperiów!

Ilość
block Wyprzedane ;c

Okładka
Twarda
Wydanie
Kolorowe
Liczba stron
211
Rozmiar
B5

Inne produkty w kategorii:

Informacje o zamówieniu Informacje o zamówieniu

Bestie i Barbarzyńcy, to setting idealny dla fanów twórczości Howarda, Wegnera, Cooka, dla wielbicieli Conana Barbarzyńcy, Kulla z Atlantydy,czy Czarnej Kompanii. To świat pełen nieodkrytych jeszcze tajemnic i emocjonujących przygód!
Bestie i Barbarzyńcy, to w końcu dodatek do systemu Savage Worlds, który sam Shane Lacy Hensley, autor SW, przywoływał jako przykład doskonałego rozwinięcia zasad swojej gry! Nowe Przewagi i Zawady, nowe wyposażenie, zasady rozwijania postaci między przygodami, nowe zaklęcia i wiele, wiele innych!
Dołącz do tysięcy fanów przeżywających przygody pełne magii i miecza dzięki Bestiom i Barbarzyńcom!


Uwaga!  To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry  Savage Worlds: Edycja Przygodowa.
 

Sprawdź darmowe materiały dodatkowe do tego systemu: DODATKI

Sprawdź nasze inne oferty, mamy kostki:

Kup przed 13:00 w dzień roboczy -> nadamy dziś!