• Wyprzedane ;c

Podręcznik Equestria: Puść Wodze Fantazji My Little Pony

103,81 zł
Equestria: Puść Wodze Fantazji to gra w opowiadanie historii, w której główną rolę pełni Twoja wyobraźnia! Equestria: Puść Wodze Fantazji pozwali Wam stworzyć, nazywać i odgrywać Wasze własne Kucyki! Rozwiązujcie zagadki, odwiedzajcie tajemnicze miejsca i pomagajcie sobie nawzajem. W końcu przyjaźń to najpotężniejsza magia!
Ilość
block Wyprzedane ;c

Okładka
Twarda
Wydanie
Kolorowe
Liczba stron
152
Rozmiar
A4

Inne produkty w kategorii:

Informacje o zamówieniu Informacje o zamówieniu
Puść wodze fantazji i wyrusz na magiczną przygodę!
Hej, skoro tu jesteś to znaczy, że już coś wiesz na temat MY LITTLE PONY! Nie ważne, czy oglądasz serial, czytasz komiksy czy zbierasz figurki. Super, że tu jesteś! Equestria: Puść Wodze Fantazji, to gra w opowiadanie historii, w której główną rolę pełni Twoja wyobraźnia! 
Powiedziałeś, że to gra, a ja widzę książkę!  
Masz rację, ponieważ jest to gra w książce! Zawiera ona zasady, dzięki którym możesz stworzyć swojego Kucyka i razem z Kucykami koleżanek i kolegów rozpocząć przygodę w świecie Equestrii. Jedna osoba zostanie Opowiadaczem i stworzy niesamowitą historię dla innych. Decyzje, które Kucyki będą podejmować w trakcie gry, wpłyną na rozwój opowieści!
 
Kto może zostać Opowiadaczem?
Każdy: mama, tata, siostra, brat, koleżanka, kolega i oczywiście Ty! Wystarczy, że przeczytasz zasady i znajdziesz chętnych do gry.
 
Jak to działa?
  Gracze tworzą swoje własne niepowtarzalne Kucyki - nadają im imiona, znaczki i talenty, a nawet rysują ich portrety! Następnie rozwiązują zagadki i przeżywają najrozmaitsze przygody z Opowieści.
 
Skąd mam wziąć Opowieść?
W książce znajduje się gotowa Opowieść oraz wskazówki, które pomogą w wymyślaniu nowych historii i zagadek.
 
Kto może grać?
Każdy! Nie ważne czy masz lat 5 czy 95 - świat Equestrii stoi przed Tobą otworem!
 
Czy gry fabularne czegoś uczą?
Oczywiście! Gry fabularne są czymś bardzo naturalnym dla prawie wszystkich dzieci. Odgrywanie swoich ulubionych postaci z bajek, zabawa w dom czy policjantów i złodziei to właśnie przykłady podstawowych gier fabularnych! Jest to bardzo ważna część dorastania, uczy empatii i pracy w zespole. Gra Equestria: Puść Wodze Fantazji kładzie duży nacisk na przyjaźń i wszystkie jej elementy. Gra odbywa się w bezpiecznym otoczeniu, gdzie wszystko jest możliwe. Wspaniałą częścią gier fabularnych jest opowieść, która może być tworzona i zmieniana przez Opowiadacza w zależności od tego, jak grupa się zachowuje i jaką lekcję chcielibyśmy im pokazać.

Sprawdź nasze inne oferty, mamy kostki:

Kup przed 13:00 w dzień roboczy -> nadamy dziś!