• Wyprzedane ;c

Podręcznik Equestria: Fantastyczni Mieszkańcy Equestrii My Little Pony

81,90 zł
Bestiariusz do gry Equestria: Puść Wodze Fantazji! Zawiera opisy, ilustracje i statystyki Stworków i Kucyków zamieszkujących całą Equestrię, pozwalające dodać nowe postaci do twoich przygód w świecie magii i przyjaźni.
Ilość
block Wyprzedane ;c

Okładka
Twarda
Wydanie
Kolorowe
Liczba stron
124
Rozmiar
A4

Inne produkty w kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Informacje o zamówieniu Informacje o zamówieniu
Poznaj Fantastycznych Mieszkańców Equestrii!
 Najznakomitszy badacz stworzeń wśród Kucyków, Parchy Mustment, zgodził się podzielić z nami swoimi notatkami o stworzeniach zamieszkujących Equestrię. Dzięki niemu dowiesz się wszystkiego o Stworkach i Kucykach zamieszkujących ten magiczny świat, a nawet nauczysz się tworzyć własne stworzenia, których Parchy jeszcze nie odkrył!
 
Nowe talenty i słabostki dla Waszych postaci!
 Podręcznik zawiera rozszerzoną listę talentów i słabostek wraz z opisami, które nadadzą Twoim Kucykom (lub innym postaciom) unikatowych cech!
 
Nowe grywalne rasy!
 W Fantastycznych Mieszkańcach Equestrii znajdziesz też rozdział o nowych rasach, w które możesz wcielić się z przyjaciółmi w trakcie przygód w grze fabularnej Equestria: Puść Wodze Fantazji. Pozwoli Wam on zagrać jako Kryształowy Kucyk, Gryf, Bizon, Pies na diamenty, Podmieniec, a nawet Smok!
 
W zestawie znajdziesz również składany plakat, przedstawiający mapę całej Equestrii z polskimi nazwami krain.
PODRĘCZNIK FANTASTYCZNI MIESZKAŃCY EQUESTRII NIE JEST SAMODZIELNĄ GRĄ - DO GRY POTRZEBNY JEST GŁÓWNY PODRĘCZNIK DO GRY EQUESTRIA: PUśĆ WODZE FANTAZJI!

Sprawdź nasze inne oferty, mamy kostki:

Kup przed 13:00 w dzień roboczy -> nadamy dziś!