• Wyprzedane ;c

Neuroshima Hex 3.0: Iron Gang Hexogłówki

4,88 zł
„Neuroshima HEX! 3.0: Iron Gang Hexogłówki” to dodatek do strategicznej gry planszowej „Neuroshima HEX 3.0” wydawnictwa Portal Games. Krwiożercze i potężne bestie z Iron Gangu już stukają łańcuchami, młotami i odpalają swoje wyrzutnie! Iron Gang nie bierze jeńców, uważaj, bo może być wszędzie! Wejdź do postapokaliptycznego świata Neuroshimy z Iron Gangiem i wywalcz z nim miejsce dla swojej armii. Kto wie, może to właśnie Ty obejmiesz władze w tym alternatywnym świecie!
Ilość
block Wyprzedane ;c

Inne produkty w kategorii:

Informacje o zamówieniu Informacje o zamówieniu
„Neuroshima HEX! 3.0: Iron Gang Hexogłówki” to dodatek, który doda kolorytu Twojej zabawie w jedną z obecnie najbardziej lubianych gier strategicznych! Hexogłówki zaprojektowane są po to, aby zwiększyć potencjał armii Iron Gang. Żeton, który można znaleźć w pudełku, można podmienić na stole przy rozgrywce wieloosobowej. „Hexogłówki” przeznaczone są dla jednego gracza z tego względu, że dodatek ten po prostu wzmacnia armię jednego z uczestników. W jaki sposób to robi? Otóż dodatkowym żetonem do gry jest „Hak”, który powali na ziemię niejednego twardziela! Hak zawiera ukrytą cechę – poświęcenie, która oznacza, że ginie automatycznie i zadaje po jednej ranie każdemu sąsiadującemu z nim wrogiemu żetonowi.
W pudełku do gry „Neuroshima HEX! 3.0: Iron Gang Hexogłówki” możemy znaleźć pięćdziesiąt hexogłówek oraz jeden żeton Iron Gang. Ten wspaniały funkcjonalny dodatek przeznaczony jest dla jednego gracza. Najmłodszy uczestnik ten szalonej zabawy musi mieć ukończone dziesięć lat. Jedna tura gry zajmuje około trzydzieści minut, ale im więcej grania, tym lepiej!

Sprawdź nasze inne oferty, mamy kostki:

Kup przed 13:00 w dzień roboczy -> nadamy dziś!