• Wyprzedane ;c

Metalowe Monety - Japońskie (zestaw 24 Monet) + Woreczek

90,00 zł
Wykonany ze stopów cynku komplet 24 monet zainspirowanych Krajem Kwitnącej Wiśni.
Ilość
block Wyprzedane ;c

Informacje o zamówieniu Informacje o zamówieniu
Do monet dodajemy czarny, aksamitny woreczek 8x10 cm gratis!
Mają praktycznie nieograniczoną ilość zastosowań - sprawdzają się jako realistyczne żetony w takich grach planszowych, jak W Roku Smoka, Legenda Pięciu Kręgów, Shogun, czy Yamatai. Są też klimatycznym dodatkiem do sesji RPG oraz nieodzownym elementem LARPów!
To najwyższej jakości monety. Są ciężkie - pojedyncza waży tyle co 3 lub 4 pięciozłotówki i ma też o około 5 mm większą średnicę.
W zestawie znajduje się:
  • 10 monet miedzianych
  • 8 monet srebrnych
  • 6 monet złotych

Te cynkowe monety pokryte zostały grubą warstwą odpowiednio niklu (srebrne), mosiądzu (złote) i miedzi (miedziaki). Powłoki są oksydowane, dzięki czemu wyglądają jakby używane były przez lata.

Metal robi wrażenie - zwłaszcza w połączeniu z motywem fantasy czy steampunku. Nic dziwnego, że metalowe monety do gier cieszą się tak dużym powodzeniem wśród graczy RPG, LARP, a także fanów gier strategicznych i ekonomicznych. 

Zwiększ zaangażowanie uczestników dzięki precyzyjnie wykonanym monetom z naszej oferty! Przydadzą się przy rozgrywaniu wielu tytułów, zwłaszcza tych opartych na wymianie gotówki i towarów. Posłużą Ci nie tylko jako waluta, ale również w formie żetonów np. do korzystania z umiejętności magicznych, żywiołów, czy runów zaklęć. Oprócz tego staną się klimatyczną ozdobą stołu podczas rozgrywki.

Metalowe monety do gier w sklepie RGFK

W tej kategorii znajdziesz monety metalowe związane z konkretnymi motywami lub tytułami gier. Zestawy zawierają produkty imitujące złoto (pokryte warstwą mosiądzu), srebro (warstwą niklu) lub miedź (warstwą miedzi). Ich wzory nawiązują do gier postapo, fantasy, steampunkowych, utrzymanych w klimacie średniowiecza, starożytności, kosmosu, oraz powieści Lovecrafta.

  • Wszystkie metalowe monety do gier są wykonane ze stopów cynku. 
  • Poszczególne modele poddaje się oksydowaniu, aby sprawiały wrażenie starych i zabytkowych. 
  • Na każdej sztuce znajduje się precyzyjnie wytłaczany wzór. 

Metalowe monety są dość ciężkie. Pojedyncza waży tyle co 3 lub 4 pięciozłotówki, ma również o ok. 5 mm większą średnicę. Waga żetonów jest dodatkowym czynnikiem budującym realizm w trakcie gry.

Monety z metalu dla jeszcze lepszych wrażeń

Monety metalowe, choć niewielkie i niepozorne, pozwalają lepiej wczuć się w atmosferę gier fabularnych, ekonomicznych, strategicznych i LARP-ów. Ich obecność sprawia, że gracze z większą rozwagą rozporządzają swoimi pieniędzmi bądź wykorzystują konkretne umiejętności. Zdobywanie kolejnych, realistycznie wykonanych żetonów daje też znacznie większą satysfakcję z rozgrywki.

Przenieś się w świat gry jeszcze bardziej niż dotychczas. Zamów eleganckie, metalowe monety w sklepie RGFK i zwiększ poczucie zysku lub straty podczas każdej sesji. 

Sprawdź nasze inne oferty, mamy kostki:

Inne produkty w kategorii: