• Wyprzedane ;c

Metalowe Monety - Cthulhu (zestaw 24 Monet) + Woreczek

90,00 zł
Wykonany ze stopów cynku zestaw 24 masywnych, ale precyzyjnie zdobionych monet, które przywieźliśmy z ostatniej podróży do R'lyeh.
Ilość
block Wyprzedane ;c

Informacje o zamówieniu Informacje o zamówieniu
Do monet dodajemy czarny, aksamitny woreczek 10x20 cm gratis!
Mają praktycznie nieograniczoną ilość zastosowań - sprawdzają się jako realistyczne żetony we wszystkich grach opartych na mitach Cthulhu. Są też klimatycznym dodatkiem do sesji RPG oraz nieodzownym elementem LARPów!
To najwyższej jakości monety. Są ciężkie - pojedyncza waży tyle co 3 lub 4 pięciozłotówki i ma też o około 5 mm większą średnicę.
W zestawie znajduje się:
  • 10 monet miedzianych
  • 8 monet srebrnych
  • 6 monet złotych

 
Te cynkowe monety pokryte zostały grubą warstwą odpowiednio niklu (srebrne), mosiądzu (złote) i miedzi (miedziaki). Powłoki są oksydowane, dzięki czemu wyglądają jakby używane były przez lata.
 
Przy zakupie wysyłamy link do plików PDF przydatnych do sesji Zewu Cthulhu zawierających m. in. karty postaci, materiały dodatkowe i startery. 

Metal robi wrażenie - zwłaszcza w połączeniu z motywem fantasy czy steampunku. Nic dziwnego, że metalowe monety do gier cieszą się tak dużym powodzeniem wśród graczy RPG, LARP, a także fanów gier strategicznych i ekonomicznych. 

Zwiększ zaangażowanie uczestników dzięki precyzyjnie wykonanym monetom z naszej oferty! Przydadzą się przy rozgrywaniu wielu tytułów, zwłaszcza tych opartych na wymianie gotówki i towarów. Posłużą Ci nie tylko jako waluta, ale również w formie żetonów np. do korzystania z umiejętności magicznych, żywiołów, czy runów zaklęć. Oprócz tego staną się klimatyczną ozdobą stołu podczas rozgrywki.

Metalowe monety do gier w sklepie RGFK

W tej kategorii znajdziesz monety metalowe związane z konkretnymi motywami lub tytułami gier. Zestawy zawierają produkty imitujące złoto (pokryte warstwą mosiądzu), srebro (warstwą niklu) lub miedź (warstwą miedzi). Ich wzory nawiązują do gier postapo, fantasy, steampunkowych, utrzymanych w klimacie średniowiecza, starożytności, kosmosu, oraz powieści Lovecrafta.

  • Wszystkie metalowe monety do gier są wykonane ze stopów cynku. 
  • Poszczególne modele poddaje się oksydowaniu, aby sprawiały wrażenie starych i zabytkowych. 
  • Na każdej sztuce znajduje się precyzyjnie wytłaczany wzór. 

Metalowe monety są dość ciężkie. Pojedyncza waży tyle co 3 lub 4 pięciozłotówki, ma również o ok. 5 mm większą średnicę. Waga żetonów jest dodatkowym czynnikiem budującym realizm w trakcie gry.

Monety z metalu dla jeszcze lepszych wrażeń

Monety metalowe, choć niewielkie i niepozorne, pozwalają lepiej wczuć się w atmosferę gier fabularnych, ekonomicznych, strategicznych i LARP-ów. Ich obecność sprawia, że gracze z większą rozwagą rozporządzają swoimi pieniędzmi bądź wykorzystują konkretne umiejętności. Zdobywanie kolejnych, realistycznie wykonanych żetonów daje też znacznie większą satysfakcję z rozgrywki.

Przenieś się w świat gry jeszcze bardziej niż dotychczas. Zamów eleganckie, metalowe monety w sklepie RGFK i zwiększ poczucie zysku lub straty podczas każdej sesji. 

Sprawdź nasze inne oferty, mamy kostki:

Inne produkty w kategorii: