Beyblade - bączek wirujący, dysk, spinner

Sortuj produkty
sortuj wg :

Często zdarza się, że fikcyjna rzeczywistość przedstawiona w bajkach tak bardzo fascynuje dzieci, że szybko staje się głównym tematem ich zabaw. Nie inaczej jest z kreskówką BeyBlade. Opowiada ona o zaciętych turniejach, polegających na walkach, w których wykorzystywane są dyski. Jeśli kontrolowany przez zawodnika przedmiot przestanie wirować lub opuści pole gry, przegrywa on pojedynek. Serial telewizyjny zdobył ogromną popularność wśród nastolatków, co przyczyniło się do powstania opartej na nim serii zabawek. Dostępne w naszym sklepie dyski beyblade to doskonały pomysł na prezent dla każdego fana animacji i nie tylko.

Czy wiesz, czym jest dysk beyblade?

Do gry opartej na kultowej kreskówce niezbędny jest wykonany z solidnego, wytrzymałego materiału wirujący bączek. Aby wprawić go w ruch, potrzebna jest wyrzutnia beyblade. Wchodzi ona w skład zestawu. Ta niezwykle kolorowa, bardzo atrakcyjna wizualnie zabawka sprawi mnóstwo radości każdemu dziecku. Niezależnie od tego, czy oglądało ono japońską kreskówkę, czy też będzie to dla niego pierwszy kontakt ze światem dysków beyblade, Twoja pociecha nie oprze się fenomenowi wirujących bączków. Dzięki nim dzieci mogą urządzać ekscytujące turnieje, w których będą rywalizować o to, kto z nich potrafi lepiej kontrolować swój spinner. Organizowanie zawodów to nie jedyna forma zabawy akcesoriami nawiązującymi do gry popularnej w kultowej animacji. Kręcenie na czas czy też tworzenie skomplikowanych torów przeszkód to tylko kolejne pomysły wykorzystania dysków beyblade.

Beyblade - świetne bączki z wyrzutnią

Miniaturowe dyski dostępne w naszym sklepie wiernie odwzorowują modele używane przez zawodników w japońskiej kreskówce. Każdy z nich różni się wyglądem, szybkością oraz ciężarem. Wszystkie prezentowane spinnery cechują się atrakcyjnym, nowoczesnym wyglądem. Bączki zapewniają dziecku rozgrywkę, a do tego będą ozdobą pokoju każdego nastolatka. Aby w pełni przekonać się, na czym polega gra beyblade warto wypróbować kilka modeli dysków.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl