Neuroshima Edycja 1.5 - podręczniki

Sortuj produkty
sortuj wg :

Postapokaliptyczna fabularna gra polskiego wydawnictwa Portal Games została zamknięta w szczegółowych podręcznikach rpg. Nauroshima to znakomita rozrywka, przenosząca graczy do świata wyniszczonego trwającą już trzy dekady wojną z maszynami. Powstała w czasie ich buntu potężna istota, zwana Molochem nie zna litości. Aby przetrwać w tej wyjątkowo nieprzyjaznej rzeczywistości, potrzebne są znakomite umiejętności, refleks, kreatywność oraz odrobina szczęścia, która jest nieodłączną częścią każdej sesji rpg.

Poznaj świat gier RPG Neuroschima

Kultowa gra fabularna osadzona została w świecie, który fanom dystopijnych klimatów przypominać może takie tytuły jak Fallout, czy znakomitą serię postapokaliptycznych filmów Mad Max. W czasie gry Neuroshima, do której podręczniki proponuje nasz sklep internetowy, stajemy się częścią społeczeństwa walczącego o przetrwanie w zdominowanej przez mechanicznych przeciwników oraz okrutnych mutantów świecie.

System rpg Neuroshima opisany w podręczniku oferuje jasne zasady, pozwalające na przeprowadzenie emocjonującej sesji, pełnej detali, niezwykłych lokalizacji, niebezpiecznych przeciwników oraz przede wszystkim fantastycznych postaci, w które mogą wcielić się gracze. Dodatkowym smaczkiem jest znakomity humor, liczne nawiązania do motywów znanych z science fiction oraz popkultury. Lekki styl, w jakim opisany został świat Neuroshimy może być też doskonałą inspiracją dla początkujących Mistrzów Gry.

Neuroshima - wybierz podręcznik dla siebie

Każda z dostępnych w naszym sklepie książek przybliżającym graczom postapokaliptyczny świat rządzony przez Molocha dostarcza ogromnej dawki rozrywki. Ale podstawowa wersja podręcznika to nie wszystko, co przygotowało dla fanów tego uniwersum wydawnictwo Portal Games.

Liczne dodatki takie jak Neuroshima Bestiariusz, Miami lub Nowy Jork pozwalają na rozszerzenie rozgrywki m.in. o nowe lokalizacje, postaci, wątki. Dzięki temu każdy Mistrz gry sięgający po podręczniki do gry rpg może dopasować klimat sesji do poziomu i upodobań graczy.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl