Warhammer Fantasy Roleplay Edycja 4 - podręczniki i dodatki

Sortuj produkty
sortuj wg :

Kolejna, odświeżona edycja kultowej gry fabularnej w fantastycznym uniwersum zabierze każdego gracza w niezwykłą podróż do świata wyobraźni. Sesje RPG osadzone w rzeczywistości Warhammer Fantasy Roleplay to zawsze niezapomniane, emocjonujące wyprawy, długo wspominane przez tych, którzy mieli okazję w nich uczestniczyć. Aby zanurzyć się w mrocznym, pełnym bestii klimacie, koniecznie sięgnij po dostępne w naszym sklepie internetowym podręczniki do gry fabularnej Warhammer.

Szczegółowe opisy, wyczerpujące wyjaśnienia dotyczące mechaniki, a także czytelny, przejrzysty układ tekstu sprawi, że będą one doskonałym narzędziem dla każdego Mistrza Gry. Nie ma znaczenia, czy wraz ze swoimi przyjaciółmi spędziłeś już dziesiątki godzin w tym niezwykłym świecie, czy też dopiero rozpoczynasz swoją przygodę. Podręcznik RPG z nowej serii Warhammer Fantasy Roleplay ubarwi każdą kampanię, na którą wyruszysz.

Warhammer RPG - sprawdź nasze podręczniki

Marzysz o epickich wyprawach? Chciałbyś poznać smak prawdziwej przygody? Dzięki grze Warhammer frp jest to możliwe. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wiele pozycji z tej serii. Sięgnij np. po kompletny zestaw startowy, który pozwoli Ci łatwo i szybko rozpocząć fantastyczną wyprawę. Został on wyposażony we wszystko to, co jest niezbędne do przeprowadzenia udanej kampanii. Obszerny, pięknie ilustrowany podręcznik, gotowe postaci bohaterów, przewodnik po świecie Warhammera, ekran Mistrza Gry, kości oraz wszystkie akcesoria potrzebne do sesji RPG.

Odkryj świat Warhammer Fantasy Roleplay

Osadzona w przypominającej średniowiecze rzeczywistości gra fabularna od lat cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników alternatywnych światów. W czasie wypraw do uniwersum Warhammera frp gracze mierzą się z potężnymi przeciwnikami, straszliwymi bestiami, zepsuciem, niegodziwością, oraz licznymi intrygami. Jako drużyna bohaterów złożona z przeróżnych postaci przeciwstawiają się pradawnemu złu, które stara się przejąć panowanie nad Starym Światem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl