Cyberpunk - podręczniki i dodatki

Sortuj produkty
sortuj wg :

Chyba nie ma osoby, która nie słyszała jeszcze o najgorętszym polskim produkcie eksportowym, czyli Cyberpunku 2077. Nie każdy jednak wie, że został on stworzony na podstawie kultowej gry fabularnej. Jej akcja rozgrywa się w wyjątkowo mrocznym, powojennym świecie Czasu Czerwieni, rządzonym przez potężne megakorporacje. Pełne bezwzględnych skrytobójców, okrutnych gangsterów, tajemniczych kultów i szalonych cyborgów uniwersum to idealne miejsce, by przeżyć niezwykłe przygody w czasie pasjonującej sesji cyberpunk rpg. Niezależnie od tego, czy wyruszysz w ten świat jako gracz, czy też będziesz Mistrzem Gry, rozgrywka dostarczy Ci mnóstwa emocji.

Mroczna gra RPG, czyli Cyberpunk RED

Najnowsza edycja fabularnej gry stworzonej przez Mike’a Pondsmitha, czyli Cyberpunk RED przeznaczona jest dla minimum dwóch graczy. Uczestnicy sesji rpg osadzonej w tej rzeczywistości wcielają się w mieszkańców futurystycznego, pełnego nowoczesnej technologii świata. W miejscu tym niebezpieczeństwa czyhają na każdym kroku. W czasie gry rpg w świecie cyberpunka to Ty decydujesz, jak potoczy się akcja. Podejmij trudne decyzje, zaryzykuj, skorzystaj z okazji, by się ulepszyć i stań się najlepszym zawodnikiem, a może los uśmiechnie się właśnie do Ciebie.

Podręcznik do Cyberpunk - musisz go mieć!

Rewelacyjna, dynamiczna mechanika, ogrom różnorodnych scenariuszy, niepowtarzalny, futurystyczny klimat to tylko niektóre z zalet rządzonego przez megakorporacje uniwersum. Aby wejść w rytm ulicy, nadążyć za pojawiającymi się w ekspresowym tempie nowinkami technicznymi i skutecznie balansować na Krawędzi, konieczny będzie podręcznik do gry rpg Cyberpunk RED.

W każdej książce z tej serii znajdziesz wszystkie elementy niezbędne do sesji. Pełne detali kompendium wiedzy o zdehumanizowanym, futurystycznym świecie pozwoli Ci wcielić się m.in.w sprytnie pokonującego zapory każdego systemu Netrunnera, zdradzieckiego Korpo lub śmiertelnie niebezpiecznego Solo. To jaką rolę wybierzesz, w czasie przygody w uniwersum cyberpunka RED? Które części świata przemierzysz? W jaki sposób udoskonalisz swoje ciało, używając naszpikowanego technologią cybersprzętu? Każda decyzja zależy tylko od Ciebie.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl