Warhammer Fantasy Roleplay Edycja 2 - podręczniki i dodatki

Sortuj produkty
sortuj wg :

Przenieś się do mrocznego świata Warhammer Fantasy i przeżyj epicką przygodę, walcząc z potężnymi przeciwnikami, okrutnym losem oraz bezwzględnym spaczeniem. Przemierzaj zamieszkiwany przez dumną rasę Leśnych Elfów las Athel-Loren, poznaj tajemnice Krainy Zgromadzenia lub zapuść się w najdalsze rejony Sylvanii, będącej siedliskiem wampirów. Nasz sklep internetowy oferuje podręczniki do gry RPG osadzonej w uniwersum Warhammer, które pozwolą każdemu Mistrzowi Gry poprowadzić emocjonującą, niezapomnianą przez wszystkich jej uczestników sesję.

Wciągająca gra RPG - Warhammer Fantasy Roleplay

Dzięki kultowej już grze RPG Warhammer frp pełen potworów świat fantasy, stworzony przez brytyjską firmę Games Workshop, zawładnął sercami i umysłami niezliczonej liczby graczy. Wcielając się w przemierzających tajemnicze krainy bohaterów, mogą oni stanąć do pojedynku na śmierć i życie m.in. z orkami, nieumarłymi, czy jaszczuroludami. Wiszące nad uniwersum widmo zagłady sprawia, że wyprawa do tego świata jest wciągającą, pełną napięcia przygodą. W jej czasie gracze muszą na wszelkie sposoby przeciwstawiać się pradawnemu złu, które próbuje opanować świat. Chaos, spaczenie, potworne mutacje, demony wylewające się z bram do innego wymiaru to tylko niektóre przeciwności, jakim będą musieli stawić czoło śmiałkowie, którzy odważą się wkroczyć do krainy Warhammer Fantasy Roleplay.

Podręczniki do Warhammer FRP - musisz je mieć!

Pomimo upływu lat Warhammer Fantasy Roleplay nadal cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników gier fabularnych. Jest to jeden z pierwszych wydanych w Polsce systemów RPG. Liczne kampanie pełne porywających scenariuszy, barwnych postaci, skomplikowanych intryg, potężnych przeciwników zamieszkujących niezwykłe krainy i wiele więcej, czeka na wszystkich graczy wkraczających do tego posępnego uniwersum. Pięknie wydane podręczniki warhammer frp to kompletne księgi zasad. Dzięki nim każdy Mistrz Gry będzie mógł poprowadzić niezwykle klimatyczną, wciągającą sesję RPG, przenosząc graczy do mrocznego, klimatycznego świata fantasy.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl