Edukacyjne

Sortuj produkty
sortuj wg :

Rozwój umysłowy człowieka w jego najmłodszych latach jest dla niego krytycznie ważny - i my o tym wiemy. Dlatego prezentujemy państwu linię zabawek edukacyjnych przeznaczony dla tych najmłodszych, jak i trochę starszych dzieci. Połączenie jaskrawych kolorów oraz bezpiecznych materiałów jest gwarantem dobrej zabawy zarówno dla rodzica jak i jego pociechy. Dzięki zainteresowaniu dziecko skupi całą swoją atencję na poznaniu nowych zabawek, a w tym pokonaniu wszelkich przeszkód, które napotka na swojej drodze.

 

Czy zabawki edukacyjne działają?
 Nie mamy ku temu wątpliwości, zdecydowanie tak. Pobudzanie młodego człowieka może zachodzić na wielu płaszczyznach. Pierwszym z nich jest nauka koordynacji oko-ręka, którą można osiągnąć wykorzystując do tego przykładowo drewniane klocki, które należy umieścić w odpowiednich otworach wiaderka. Pierwsze rachowanie można poznać dzięki liczydłu, a do rozbudzenia kreatywności nigdy nie będzie za dużo piasku kinetycznego!

Zawsze najwyższa jakość od RGFK.
 Stawiamy na jakość, dlatego nie znajdziesz u nas produktów, które mogłyby zagrażać bezpieczeństwu zdrowia Twojego dziecka. Wybranie naszego sklepu to gwarant uśmiechu na Waszych twarzach.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl