Gry fabularne RPG - podręczniki i akcesoria

Sortuj produkty
sortuj wg :

W tej kategorii dostępne są fabularne gry RPG, akcesoria oraz podręczniki. RPG to skrót od angielskiego role-playing game, czyli gier, w których uczestnicy wcielają się w role bohaterów przeżywających przygody osadzone w zróżnicowanych uniwersach. Barwne postaci, rozbudowana fabuła, różne alternatywne scenariusze, tętniące życiem, porywające światy - takie połączenie gwarantuje ekscytującą wielogodzinną rozgrywkę. Największą zaletą tego typu rozrywki jest niemal całkowity brak ograniczeń. Oprócz tych wynikających z zasad mechaniki danego systemu możliwe jest praktycznie wszystko - RPG zabierają graczy w świat tworzony w głównej mierze przez wyobraźnię. Średniowieczne lochy pełne zagrożeń, ziejące ogniem smoki, futurystyczne potyczki międzygwiezdne czy zagadki rodem z najlepszych kryminałów - wszystko to czeka na Państwa na naszej stronie!

1 2 3 4 5 6 7

Podręczniki do gier fabularnych

W sprzedaży mamy przede wszystkim podręczniki do gier fabularnych. Katalog obejmuje najpopularniejsze pozycje na rynku, w tym Cyberpunk 2020, Dungeons & Dragons, Neuroshima, Warhammer czy Zew Cthulhu. Można tu znaleźć ponadto produkcje od cenionych twórców, które dopiero zdobywają uznanie graczy, w tym Słowianie, Niezwykłe Opowieści, Klanarchia, Sun World czy Tajemnice Pętli. Niezależnie od preferencji dotyczących świata gry, mechaniki czy systemu zarówno początkujący, jak i doświadczeni fani rozgrywki RPG z pewnością znajdą tu dla siebie wiele wciągających opcji. Nie zapominamy również o najmłodszych - podręczniki RPG, takie jak Equestria, Jagodowy Las czy Mistrz Baśni to znakomita alternatywa dla elektronicznych gier komputerowych, konsolowych czy smartfonowych.

Akcesoria do gier RPG

Każdy wielbiciel klasycznego RPG wie, że sam podręcznik to nie wszystko! By cieszyć się rozgrywką, w pełni niezbędne są odpowiednie akcesoria. W odpowiedzi na mnogość istniejących systemów i mechanik wprowadziliśmy do sprzedaży starannie wyselekcjonowane kości, maty, mapy, plansze modularne, znaczki oraz żetony. Są to zarówno produkty przeznaczone do podstawowych wersji danych gier, jak i ich rozszerzeń.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl