Filtruj według

Liczba kostek

Liczba kostek

Rozmiar kostek

Rozmiar kostek

Kolor dominujący

Kolor dominujący

Typ zestawu

Typ zestawu

Odczytywanie liczb

Odczytywanie liczb

QWorkshop

Każda gra będzie bardziej satysfakcjonująca, jeżeli będą towarzyszyć jej piękne kości do rzucania. Jeżeli zależy Ci na najlepszej jakości i oryginalnych wzorach, to gorąco zachęcamy do sprawdzenia produktów wykonanych przez Q Workshop. To polska firma, która od kilkunastu lat pozostaje niekwestionowanym rodzimym liderem w produkcji akcesoriów związanych z RPG. 

 

Wszystkie kości do gry od Q Workshop charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia. Przetrwają nawet najbardziej intensywne sesje i ciągle będą prezentować się równie dobrze co w dniu zakupu. Są doskonale wyważone, a co za tym idzie bardzo wygodne w użytkowaniu. Ich największą zaletą są jednak bardzo szczegółowe i zachwycające wzory, które czynią z nich prawdziwe małe dzieła sztuki! 

Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich modeli kości Q Workshop z naszej oferty. Znajdziesz wśród nich produkty nawiązujące stylistyką do klasycznych gier spod znaku magii i miecza, a także zestawy świetnie sprawdzające się w klimatach modern, sci fi czy horroru. 

Aktywne filtry