Filtruj według

Cena

Cena

  • 6,00 zł - 30,00 zł

Fidget Spinner

Figdet spinnery bez wątpienia odniosły sukces na całym świecie - nie bez powodu. Te proste w założenia zabawki oparte po prostu na łożyskach niosą za sobą wiele nieoczywistych zalet. Poza interesującym wyglądem, a za tym cieszeniem oka (w czym najlepsze są świecące modele!) do podstawowych zalet wlicza się uspokojenie użytkowników. Nie do końca znamy mechanizm działania, ale kojarzymy go wszyscy z chociażby uderzenia długopisem o biurko, tylko tutaj zaznamy go bez denerwowania ludzi w naszym otoczeniu.

Dla kogo przeznaczone są fidget spinnery?
Zależnie od modelu zmienia się polecany wiek użytkownika. Zdecydowanie zalecamy uważać z dawaniem ciężkich, metalowych spinnerów najmłodszym dzieciom. Poza tym grupa odbiorców dla tego urządzenia jest naprawdę szeroka, a dzięki różnorodności kolorów i kształtów każdy znajdzie coś dla siebie. W naszej ofercie znajdą państwo produkty wykonane z plastiku - które cechują się niską ceną i wagą oraz metalowe, u których na pierwszym planie wybija się trwałość. Zachęcamy do zapoznania się z modelami święcacymi, które przykłują uwagę na jeszcze dłużej!

Jak działa fidget spinner?

Jest to banalnie proste i nikomu nie powinno przystwarzać problemów. Środkową część zabawki łapie się za pomocą kciuka i palca wskazującego, a następnie drugą dłonią wprowadza się go w ruch. Dzięki wykorzystaniu łożysk tarcie jest bardzo niskie, co pozwala zabawce utrzymać się w ruchu przez dłuższy czas. Pozwala to na wykonywanie sztuczek, ponieważ obracający się element zapewnia opadającej zabawce stabilność, co zawdzięczamy równemu rozłożeniu sił - w tym przypadku nazwanym efektem żyroskopowym. 

Aktywne filtry