Filtruj według

Cena

Cena

  • 13,00 zł - 590,00 zł

Karciane

Znany każdemu pasjans czy makao niewątpliwie kojarzą się z kartami, ale to nie jedyny rodzaj gier o takim charakterze, którym warto się zainteresować. Nasz sklep internetowy udowadnia, że rozrywka tego typu może mieć również formę edukacyjną lub humorystyczną, wciągając na długie godziny dosłownie całe pokolenia. Przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę, w której znajdziesz ciekawe gry planszowe karciane dla osób w każdym wieku i na wiele okazji.

Nasze produkty charakteryzują się doskonałą jakością wykonania. Wybieramy wyłącznie najlepsze z nich, cieszące się ogromną popularnością na rynku, które pochodzą od znanych i cenionych producentów. Piękny wygląd kart i różnych akcesoriów zachęca do zabawy, a przemyślana rozgrywka sprawia, że trudno się od niej oderwać. Proponujemy między innymi gry

  • dla dwojga, towarzyskie, idealne na większe imprezy czy rodzinne spotkania,
  • przeznaczone dla dzieci, kolorowe i z prostymi zasadami, ale o charakterze edukacyjnym.

Sprawdź je wszystkie i złóż zamówienie jeszcze dziś. Gwarantujemy doskonałą zabawę i pełną satysfakcję z dokonanego zakupu.

Dzięki naszej ofercie możesz zamienić typowy, nudny wieczór we dwoje na niezapomnianą przygodę. Gry karciane to świetny sposób na zacieśnianie więzi, a przede wszystkim najlepsza opcja na wspólne spędzenie wolnego czasu. Tak doskonała zabawa dla 2 osób jest gwarantowana dzięki perfekcyjnie przemyślanym zasadom rozgrywki. Dostępne w poniższej kategorii produkty są cenione za pomysłowość i estetyczny wygląd. Pięknie wykonane plansze oraz karty wprowadzają w doskonały nastrój i zachęcają do rozegrania jeszcze jednego rozdania.

Jednocześnie wiele z nich ma charakter satyryczny, świetnie sprawdzając się w formie gier towarzyskich. Zamiast we dwoje wolisz spędzić ten wieczór w większym gronie znajomych? Zaproponują im karcianą rozgrywkę, a na pewno będziecie się bawić do białego rana. Mamy szeroki wybór produktów o różnej tematyce, które na pewno dopasujesz do swoich indywidualnych potrzeb. 

Przygotowaliśmy również rozbudowaną ofertę produktów dedykowanych głównie najmłodszym. Gry karciane i planszowe dla dzieci w wielu przypadkach dotyczą znanych bohaterów bajek lub filmów. Dzięki temu zachęcają do zabawy i dają maluchom mnóstwo radości.

Co bardzo ważne, pośród naszych ciekawych propozycji znajdziesz również takie o charakterze edukacyjnym. Pamiętaj, że każda gra karciana uczy dziecko logicznego myślenia i pokazuje zasady zdrowej, bezpiecznej rywalizacji. To umiejętności bardzo przydatne w życiu dorosłej już osoby, które można szlifować pod przykrywką wspaniałej zabawy. Twoje dziecko może na przykład odbyć niezapomnianą podróż przez galaktykę rodem ze Star Wars lub poznawać niezapomniane baśni braci Grimm.

To tylko część propozycji, jakie znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Już teraz zapoznaj się z pełną ofertę, znajdź najlepsze gry karciane i złóż zamówienie. Każdą z nich możesz kupić w konkurencyjnej cenie i z gwarancją bardzo szybkiej dostawy.

Aktywne filtry

Munchkin Legendy

Co się stanie, gdy Hades spotka Babę Jagę? A gdy przemierzając lochy natkniesz się daleką kuzynkę...
63,00 zł

Dobry, Zły I Munchkin

Zostań najszybszym munchkinem na Dzikim Zachodzie! Wskocz w sam środek westernowego szaleństwa i...
47,00 zł

Munchkin Gloom

W tej grze musisz przeczołgać swoich herosów przez najsmutniejsze przygody, a w końcu doprowadzić...
54,00 zł

Munchkin 5 - Łowcy Głów

Poznaj Łowców Głów! Mogą oni poskramiać Potwory i zamieniać je w Rumaki, by wykorzystywać je dla...
40,00 zł

Gwiezdny Fluxx Gra Karciana

Dobierz jedną kartę i zagraj jedną kartę. A potem zmieniaj Zasady do woli! Wtej wersji FLUXXa...
43,00 zł
  • Wyprzedane ;c